Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 1,5 éve megismertem egy nálam 2,5 évvel idősebb lányt. Alakultak a dolgok, voltunk párszor "randin" (elmentünk egy parkba, beszélgettünk, csók meg ilyenek nem voltak). Egy idő után viszont kicsit megváltozott a dolog. Rendszeresen én írtam rá, ő nem nagyon írt nekem, és akkor is csak a "milyen napod volt,hogy vagy" kérdések voltak. Legutóbb kb fél éve beszéltünk, azóta csak köszönünk egymásnak a suliban, ha összefutunk. Arra gondoltam, hogy ráírok valahogy így:

Én: "Szia! Hogy vagy?"

Ő: "Szia (elmondja mi a helyzet), és te?"

Én: "Én is, csak hiányoznak a beszélgetéseink :/ "

Szerintetek hogy reagálna? Jó ötlet így "letámadni" közel fél év után? Vagy még arra gondoltam, hogy egy hét múlva lesz a születésnapom, ha rámír, hogy boldog születésnapot, akkor kezdeményezzek beszélgetést? Hogy lenne jobb szerintetek? Köszi előre is! 19/F



2018. jan. 2. 00:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy nagyon jókat beszélgettünk, és hiányoznak a beszélgetések.
2018. jan. 2. 00:46
 2/5 zsirdagadék_ ***** válasza:
Egy "Szia! Hogy vagy?" abszolút nem letámadás.
2018. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A letámadást arra értettem, hogy fél évvel az utolsó beszélgetésünk után csak úgy ráírok. De maga a "hogy vagy" kérdés tényleg nem az :D
2018. jan. 2. 00:55
 4/5 zsirdagadék_ ***** válasza:
Abszolút nem letámadás, nyugi :)
2018. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én személyesen mentem oda hozzá, és hívtam el. Négy órát beszélgettünk. Nem letámadás, legfőképp, ha régen jóba voltatok. :)
2018. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!