Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ez valami ötlet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez valami ötlet? Nagyon fáj nekem.

Figyelt kérdés
Imádom és szeretem a párom de egyszerűen nem kivánom testileg nem is engedem hogy hozzám érjen én mindig megcsinálom neki de már kényszer mert nem élvezem már azt sem mit tehetnék mi a baj velem?Nem akarok vele szakitani,megakarjuk oldani ezt valahogy mit javasoltok?:(
2018. jan. 2. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami lelki trauma lehet
2018. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mit gondolsz mi?:(

Első barátom mindenhogy.

2018. jan. 2. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy arra gondolsz hogyha ő ott lent kényesztet téged akkor megalázod egyépként hány éves vagy mert az sokat segítene.
2018. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Csak őt nem kívánod vagy senki mást sem?

Nem lehet, hogy önbizalom hiányod van ami kihat erre a helyzetre?

Ha gondolod írj rám. Hasonló helyzetben vagyunk bár nekem az a problémám, hogy belém neveltek egy akkora szexuális gátat amit még nem sikerült leküzdenem.

2018. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4: Inkább neveljék beléd a gátat, minthogy 14-16 évesen már szexelj. Bár nem tudom hány éves vagy
2018. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Mert valaki 14-5 évesen nem lehet elég érett hozzá? A mások által épített nagy szexuális/párkapcsolati gát csak rossz hatással van az emberekre. Nem azt mondom hogy ne legyen, de ne olyan ami még akkor is hátráltatja a személyt amikor az érzései tiszták a másik fél iránt. Csak a bele beszélt dolgok miatt retteg az egésztől, és elutasítja.
2018. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Nem,gyerekek nem lehetnek érettek rá,max annak érzik magukat. Alapból sokukat nem az ágyúk irányítja,az érettség meg ugyebár szellemi fogalom.
2018. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem ágyúk hanem agyuk**

Bocsi

2018. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

#4-es vagyok.

17 éves vagyok és már a harmadik párkapcsolatomban vagyok benne, szüzen. Mind kb. egy évig vagy tovább tartott/tart. :)

Nem feltétlen szexre gondoltam, szexuális gát alatt. Azt értettem alatta, hogy egy összebújás alkalmával sem tudom mindig elengedni magam stb. De nem szeretném bővebben kifejteni, mivel most nem rólam van szó, nem én vagyok a kérdező.

Nem tartom jónak a korosztályom vagy fiatalabb tinédzserek hozzá állását a szexhez. De nem az én dolgom ítélkezni felettük.

Az sem jobb eset mikor már szinte beléd ivódott, hogy a szex- ami ugye a szeretett/szerelem egyik kifejező eszköze-bűn. Nem azt mondom, hogy csak így lehet és rögtön pár hét után megmutatni a másiknak az érzéseidet, de ez az állapot is lehet zavaró. Sőt akár fusztráló is.

2018. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
16L
2018. jan. 2. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!