Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gamer lányokkal hol tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamer lányokkal hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én is játszok, de egyébként adok magamra meg elég sok lánynak bejövök, ha nagyon akarnám szerintem bármelyik szingli lányt meg tudnám szerezni szóval a probléma nem itt van. Nekem egy olyan lány kéne akivel nyugisan tudnék együtt játszani is, persze elmehetünk néha bulizni is csak ne ezen legyen a hangsúly, mint a legtöbb mai tininél. Van valami ötletetek? 20/f

2018. jan. 2. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

PlayIT ?


Esetleg online fórumok, facebook csoportok.

2018. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaja PlayIT az jó ötlet, csak sajnos nincs minden nap. Konkrét fórum vagy fb csoport jöhet, ha van ilyen :D vagy itt is írhatnak a szép gamer lánykák. :))
2018. jan. 2. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Ha minden " szingli lányt" megkapnál, nemèrtem mi a fa.sznak itt csajozol xd

De segítek, tudod mi a megfelelő vérkeringés titka?

Naponta legalább kétszer kikell verni!! :D

2018. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem gamer lány kell és itt azért nagyobb az esély rá, ha kicsit elkezdesz gondolkozni.
2018. jan. 2. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát steam :D Nem tudom melyik játékokkal játszol, de ha játékon belül van lehetőség megnézni a többiek profilját, akkor elég rákattintanod; ha magyar és lány, akkor bejelölöd barátnak. Vagy vannak steamen a magyar csoportok, azokba belépsz, és megnézed a tagokat és bejelölöd azokat a lányokat, akik hasonló játékokkal játszanak, mint te.

19/L

2018. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én olyasmi vagyok, bár sok mást is szeretek, illetve egy barátnőm is van, aki szintén gamel, és együtt szoktuk kibeszélni, miket csináltunk tegnap Assassins creedben :333 ^^ Írjál ha szeretnél :) 18/L
2018. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na sikerult talalni valakit? :D
2018. máj. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Itt vagyok:)
2018. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!