Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Komárom-Esztergom megyében...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komárom-Esztergom megyében hol lehet ismerkedni olyan lányokkal, akiknek nem számít annyira a külső?

Figyelt kérdés

Barátnőt keresek, de a külsőm miatt minden lány elutasít, pedig rengeteg lánynál próbálkoztam már a megyében, illetve a szomszédosban, persze társkeresőkön, mert a környéken nem ismerek senkit.. Barátaim sincsenek nagyon jó formán, így lehetőségem sincsen társaságban ismerkedni. Kissé visszahúzódó vagyok, általában itthon vagyok, nem járok el szórakozni.... Teljesen más vagyok mint a többi fiú.. Egyedül Tatára megyek el a munkahelyre, ha ki is mozdulok, de ott sem sikerül senkivel sem ismerkedni... Mondjuk még nem is beszéltem a munkáltatómon kívül mással, pedig vannak lányok, akiket szívesen megismernék, de nem tudom, hogy hogyan és mikor szólítsam meg őket, mert ugye munkahelyről van szó, és hát dolgozni járnak oda, nem pedig ismerkedni.

Szinte mondhatni, hogy barátnőm sem volt még, pedig már jó lenne, ha végre sikerülne valami, mert már 21-éves vagyok... Vágyom már egy kapcsolatra, de reménytelennek látom... Talán, ha jobban néznék ki, akkor már rég lenne barátnőm. A külsőmön változtattam/változtatok amennyire tudok/tudtam, de mind hiába.

Tudtok esetleg olyan társkereső oldalt, ahol a lányok ismerkednének is Komárom-Esztergom megye környékén?


21/F



2017. aug. 12. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálkozz, hogy stílust váltasz, elmész vásárolni, igazából nem kell, hogy drága dolgok legyenek, csak olyan, ami eddig még nem próbáltál, príbálj ki új frizurákat, amik megfelelnek az arcformádnak.

Vagy próbáld meg hogy néznél ki szakállal, fesd át a hajad, igazából bármi, csak találd meg az önbizalmad.

Esetleg kezdj el sportolni, hobbikat keresni.

Van valami hobbid pl? Esetleg azon keresztül is ismerkedhetnél :D

2017. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A harmadik szem ***** válasza:
Meg kell tanulnod nem akarni azt, amire vágysz.
2017. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 StayAwake...Forever ***** válasza:
Most ha lesz barátnőd mivel lesz jobb?Amiket eddig írtál, szerintem csak rosszabb hatással lenne rád, de te tudod.:)
2017. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De tulajdonképpen mi a bajod a külsőddel?
2017. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elállnak a füleim...... Elcsúfítja az arcom... Megnövesztettem a hajam, de mindenki azzal jön, hogy vágassam le... Ha levágatom, akkor meg mindenki azzal fog jönni, hogy növesszem meg.......... Szóval sehogyan sem jó.... Már többféleképpen hordtam a hajam... Röviden, hosszan, de sehogy sem tetszem egy lánynak sem.............
2017. aug. 12. 13:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Esetleg küldhetnél képet privátban, hátha tudok segíteni.

Én lány vagyok, tehát lehet eszembe jutna valami, amivel tudnék segíteni, hogy jobban nézz ki.

De egyébként tényleg nem számít mindenkinek a külső, szóval ne aggódd ennyire túl ezt a dolgot.

Mennyire hosszú a hajad?

2017. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eléggé nagy már, illetve göndör... Az miatt látszik nagyobbnak... Egy picit levágatok majd belőle, de nem fogom oldalt levágni... Ne haragudj, de tanácsokkal nem érek semmit.......... Azzal viszont igen, ha ismerkedni is akarna valaki..........
2017. aug. 12. 13:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó, figyelj, én csak azért mondtam, hogy hátha meglátok valamit rajtad, vagy eszembe jut valami, amivel jobban nézhetnél ki, ami neked nem jutott eszedbe, vagy nem vettél észre.

De hát akkor boldogulj egyedül, ahogy eddig is tetted.

2017. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ilyen kiéhezett vagy? tanács se kell csak nő? így nem mész sokra a tovabbiakban sem:)
2017. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért vagyok kiéhezett, mert barátnőre vágyom, nem pedig mihaszna tanácsokra?...... Nem érdekel, hogy ki mit gondol. Amíg itt senki nem ismer, addig ne alkosson rólam véleményt...........
2017. aug. 12. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!