Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hagyjam inkább az egészet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam inkább az egészet?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, már 3 hónapja, ismerkedünk, találkozgatunk ha időnk engedi, amikor meg ismertem, nem rég ért véget egy másfél éves kapcsolata, aludt már nálam a lány, le is feküdtünk egyszer, de látom rajta hogy, nem is tudom hogy nem lépett túl még az exén, érzem amikor csókot ad hogy nincs benne érzelem, persze meg értem hogy nehéz túl lépni ennyi idő után, de akkor miért csókol meg, szóval nem tudom, amikor megkérdezem hogy mi van köztünk akkor persze jön a duma, hogy még nem lépett túl stb stb, nem tudja eldönteni mit akar. Mit kéne tennem? hagyni az egészet vagy menjen így tovább? Randizgatás, átjön közös programok hátha túl lép és velem lesz?
2018. jan. 2. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem lehet, hogy csak idő kell neki. Vagy beszélj vele! Minden csak megjavulna, mert ha azt mondja, hogy még nincs túl az exén akkor talán jobb ha hagyjátok mert később csak jobban fájna, de ha túl van rajta akkor meg több időt fog rád szánni mert tudja hogy ez zavart téged és lehet hogy kedvesebb lesz meg érzelmesebb.

Szóval szerintem beszélj vele!

2018. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!