Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hagyjam az egészet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van barátom, lassan egy hónapja, szóval még nem vagyok szerelmes, viszont nagyon kedvelem. Érzem, hogy ő is engem, és mindig nagyon jól elvagyunk. Tudunk beszélgetni, sokat, sok mindenről, van közös érdeklődésikör, szóval minden rendben.

Viszont, egy fesztiválon összefutottam az előző sráccal, aki nagyon bejött. Tudom, hogy én is neki, láttam, éreztem. Viszont nagyon sok minden közbe jött neki is, nekem is, és emiatt nem tudtunk beszélgetni. Viszont aznap nagyon jól éreztem magamat vele, szerintem ő is. Illetve hangsúlyozta, hogy nagyon örül, hogy összefutottunk. Nem történt semmi, viszont nem is említettem meg, hogy van barátom, mivel nem beszéltünk ilyen témákról, én pedig nem akartam két téma közé belökni. Illetve, nem hiszem, hogy bármi történne, mivel nem ott lakik ahol én, hanem eléggé messze. Gondolom beszélünk pár sort, de utána ennyi.

Hagyjam a gondolataimat és ne filózgassak ezen?

Előre is köszi.

A barátom 16, én 17, a srác meg 19 éves.



2016. júl. 16. 08:37
 1/4 anonim válasza:
Szerintem azt döntsd el hogy a mostani barátoddal tudsz e elképzelni egy komolyabb kapcsolatot vagy a másik pasival.
2016. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a barátoddal!
2016. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a masikat jobban szereted akkor a baratoddal ez az egesz egy nagy kicseszes.
2016. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van bűntudatod?nincs akkor már rossz uton halads
2016. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!