Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért futok a fiú után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért futok a fiú után?

Figyelt kérdés
Vagy egy fiú, akit fél éve ismertem meg, kapcsolatunk is volt, de nem ment így hagytuk. Tudni kell, hogy ő nem az a tipus, hogy a csillagokat is lehozza a lánynak. Ami nem is baj,mert legalább nem kamuzik, mert az ilyen fiúkba csak csalódtam. De, ha beszélek vele nêha normális, de, ha valami apró probléma van esze ágában sincs, hogy együttérzően picit is engedjen. Én meg csak simán az igazságért harcolok.. Ő gyerekesnek tart engem, magát meg tökéletes menő srácnak. Pedig átlagos lány vagyok, ő meg pont az aki olyan lányt mint én tuti nem kapna. És sokszor ad olyan jelzéseket főleg chaten mintha nem is érdekelném, és külső szemmel nézve az lenne a legjobb, ha soha nem írnék neki. De ha bedurcizok, vagy megpróbálom elmondani akkor meg velem van a baj. Ha ott vannak a barátai akkor meg mintha egy kutya lennék vagy nem is tudom, akkor foglalkozik, ha ki harcolom magamnak. Ki provokálja, hogy hisztizzek, pedig soha senkinek nem hsztiztem rajta kívűl. Mindenkivel megtudom értetni, magam és megtudom beszélni a dolgokat. Ja és még felhozta, hogy szeretné újrakezdeni..én meg pár feltételt szabtam hozzá, olyanokat, hogy ne legyen bunkó, figyeljen rám meg ilyenek. Erre az volt a válasz, hogy, ha nem járunk attól lehetünk együtt úgy? Én meg meghökkenve rákérdeztem, h azért vagy velem? Ő meg nevetve rávágta, hogy ja. Aztán meg azt mondta, hogy amúgy nem, de a kérdése konoly volt. Na kb ennyi, de ott a baj, hogyha nem beszélhetek vele, akkor nem bírom nélküle. Ês ő is így van. Konkrétan visszasírom, hogy vele lehessek. Tehát, azért vagyok vele mert manipulál, és egy idióta vagyok, vagy pedig ő csak ilyen, és ő normális, mert legalább nem kamuzik, és nem nyalizik hülyére. És sikerélményt ad, hogyha kis visszajelzést ad, hogy fontos vagyok neki. Nem értem miért az ilyen idióták után megyek, miközbe normális fiúk is vannak, akikkel megtdutom beszélni a problémáimat.

2018. jan. 3. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha kamuzik,bunkó,nem törődik veled akkor meg sem érdemel...az ilyennek az útszéli k... való már bocsánat!

Ha mas nem próbáld meg kicsit érzőbbé tenni ;)

2018. jan. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!