Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábnap után másnap nem baj ha...

Lábnap után másnap nem baj ha futok, vagy inkább hagyni kéne egy nap szünetet, hogy regenerálódjanak a combizmok és a vádli?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
az a tempótól függ, ha nem zavar hogy fájdalmas akkor aerob mehet de ne gyorsits be mert akkor használod az izmaidat és azt hagyni kéne amig regenerálódik
2017. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak rövid átmozgatás az jó egy kemény lábedzés után persze kellően lenyújtva utána. Viszont komolyabb tempóban hosszabb távokat nem futnék lábazás utáni napon. Én bringázni szoktam lábedzés előtt bemelegítésnek, sokkal jobban megy így, lehet működik futással is próbáld ki.
2017. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6-8 km/h-val egy 45-60 perc kocogás/futás
2017. jan. 25. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond.
2017. jan. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen hogy milyen gyorsan futsz az izmaidat így is úgy is használod közbe. Amúgy a kerékpár valóban célszerűbb lenne. Futás közbe nehéz az aerob tartományban maradni bár nem tudom milyen jó az állóképességed.
2017. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!