Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiú akiről nem sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akiről nem sok mindent tudtam, de aztan elkezdtünk egy picit beszélgetni chaten. Utoljára irtam neki valamit de nem válaszolt az uzenetre viszont nekem eléggé bejön. Többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit tegyek hogy esetleg kölcsönös legyen a dolog és közben ne csinaljak magambol hulyet?Annyira még nem ismerjük egymást, és nem jövök be neki de engem nagyon nagyon megfogott

Tudátok segiteni?15L


2018. jan. 3. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit jelent a "nem válaszolt"? Mikor írtad? Napokról vagy hetekről beszélünk? Kérdést tettél fel neki vagy olyat írtál,amire esetleg nem biztos,hogy te is válaszolnál. Ha már egy ideje nem ír,nyugodtan ráírhatsz. Kérdezd meg milyen volt a napja vagy ilyesmi.
2018. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en is elkezdtem picit beszelgetni de nem irt vissza... csak az elejen ontotte ki magat aztan utana mint ha megsem tortent volna a beszelgetes..
2018. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
annyit irtam hogy mizu kb 4 napja
2018. jan. 4. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!