Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van valami megnyugtató ok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami megnyugtató ok szerintetek?

Figyelt kérdés

Így, hogy közép sulis letten egy új tánccsoportba léptem be.

Van két fiú akik más suliból járnak ide. Az egyikkel hamarab megismerkedtem (engem ismert meg esőnek) a másik pár héttel később jött. Az egyik óra elött néztem hogy a két srác beszélget majd az a fiú aki már ismert rám mutatott. Pár hét múlva volt egy edzőtáborunk ott jól elvoltam mindenkivel. Tábor utáni nap az új fiú rám írt s kezdtünk beszélgetni, fűzögetett. Akkor annyira nem jött be de idővel nagyon megtetszett. 2 hét múlva az óra elött összenéztünk s messziről köszöntünk majd oda jött s adott egy puszit meg valami ölelés féle is volt ami nagyon jól esett. (Volt találkozó is szervezve de kirándulás miatt elmaradt.) Másnap írtam de valahogy nem volt olyan nyitott s az az utáni nap se. Vettem a lapot s utána nem beszélgettünk. Táncóra elött próbáltam jól érezni magam, nevettem s beszélgettem a többi lánnyal. Minden jó volt amíg nem láttam meg hogy figyel. Az az óra valahogy kellemetlenül telt. Este rávettem magam hogy írjak neki tisztázas képpen. Állítólag csak barátot akart szerezni s nem gondolta komolyan. Amúgy végig nagyon kedves volt s tudom hogy nem olyan mint a többi srác a táncosok meg amúgy is másabbak. Én nem értem már őt. Azóta is magam eszem azzal, hogy biztos valamit elronottam. Kezdtem egyre jobban megszeretni. 3 hete találkoztunk utoljára...

Van valami megnyugtató ok ami szerintetek magyarázat lehet a hirtelen visszalépésére?

15/L

A fiú 4 napja 16


2018. jan. 4. 21:14
 1/4 Kenéz Dániel válasza:
Összejött mással...
2018. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiúk mindig is nehéz esetek voltak... Menj oda hozzá és mond meg neki, hogy szeretnél vele személyesen beszélni. Ne face-en beszéljétek meg. Próbáld megbeszélni vele, hogy akkor most mit is szeretne valójában. 15L
2018. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megmondta mit szeretne. Új volt a csapatban, barátkozott. Kicsit túl közvetlen volt, erre rá is jött, nem akarta hogy félreértsd, lehet hogy látta is rajtad hogy félreérted, ezért visszavett. Nem értetted, rákérdeztél, megmondta hogy nem akar tőled semmi komolyat. Ennyi.
2018. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom vagy összejött mással, vagy meggondolta magát. Ne fuss utána.
2018. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!