Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 9 hónap után szakítottam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 hónap után szakítottam a barátommal és 2 hete és 1 hét múlva öszejött mással de az én oldalam nézegeti miért?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettük egymást de muszáj volt szakítanom mert betegesen féltékeny volt és kis dolgokon ordibált velem hisztizett többször szóltam neki és nem változtatott pedig vártam hónapokig hogy majd változik de nem és meguntam. Magának akart nagyon és nem hagyott élni.. Most pedig 1 héttel szakítás után felszedett egy csajt aki idén lett az új of társa teljesen más tőlem és engem amugyis utal a csaj pont egy pasi miatt mert én régebbről ismertem és akkor akibe szerelmes volt pasinak én tetszettem és nem ő és most a volt pasimmal jött össze egyből pedig tudta hogy most voltunk együtt és azt is hogy szakítottam mindenki szerint elég kényszernek tűnik a kapcsolat az exem részéről, és kikovetett a volt párom instan és én is őt és így nem láthatja amit kiteszek a my storymba csak ha ramegy az oldalamra és nézi és már együtt van a csajjal de tegnap kitettem a képet meg előtte és mindet megnezte... Szerintetek most tényleg ilyen hamar túl lépett és csalódnom kelljen vagy csak látszat? 16 éves lány vagyok volt barátom 17

2018. jan. 6. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert téged szeret és féltékennyé szeretne tenni szerintem.
2018. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!