Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindenki azt mondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondta hogy szakítsak. Szakítottam. De még több hónap után is nem tudom hogy jól tettem-e? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Igyekszek tömören leírni az egészet. Első kapcsolatom volt ez, tiniként jöttem vele össze, körkülönbség majdnem 8 év. És a 7. év után szakítottam vele. Én még tanultam, ő már dolgozott amikor összejöttünk. Egyetem alatt elkezdtünk újítgatni egy házat, ahová mielőbb be akartunk költözni. Egyetem után rögtön találtam munkát, erre rá 1 hónapra beköltöztünk. Kapcsolatunk elején minden jó volt. Én voltam a legfontosabb neki, figyelmes volt mindig, soha nem bántott volna meg, mivel keresett és volt pénze mindig vett valamit, egy pulcsit, egy cipőt, nyaralni vitt első 2 évünkben külföldre. Talán akkor romolott el az egész, amikor a házat újítgattuk. Ugyanis ő munka én pedig tanulás mellett minden erőnket erre fordítottuk. Nem volt időnk, ő pedig nem is akarta néha-néha elmenni ide-oda kikapcsolódni, a testi kapcsolat is elég minimálisra csökkent. De úgy voltunk vele, hogy túléljük és spórolni kell. Bár én eléggé szenvedtem ebben a két évben, hiszen semmi kikapcsolódás nem jutott. Barátaimmal sem találkoztam mert lelkiismeret furdalásom volt, hogy én elmegyek csavarogni ő pedig dolgozik. Ezért nem tartottam kapcsolatot a barátokkal sem. Hozzáteszem ez alatt az újítgatás alatt majdnem szakítottam vele azért, mert semmi más nem érdekelte, csak a ház. A szülei elég régimódiak, viszont pletykálni és álszenteskedni nagyon szeretnek. Nem kedveltem őket sosem, de tisztességes voltam mindig, én mindig tartottam velük a kapcsolatot. Párom sem kedvelte az én szüleimet, viszont ő nem tartott az én szüleimmel, testvéreimmel és a családomból senkivel kapcsolatot. Amikor összeköltöztünk arról volt szó hogy megváltozik minden, több időt szánunk egymásra, és nem sajnálunk pár e ft-ot szórakozásra vagy kikapcsolódásra. Ez nem történt meg, mert még többet dolgozott. Igaz én is, én is napi 10 órát dolgoztam, ez után minden házimunka rám maradt, soha de soha nem segített semmit, max 1 hónapban 2-3x rá tudtam venni arra hogy ugorjon már el a boltba. Egy év együtt élés után úgy éreztem hogy kezdem megutálni az embert akivel együtt élek. Idegesített hogy mindent széthagy, hogy nem látja mennyi idő után a takarítás. És egy év alatt azt is meguntam hogy soha, de tényleg soha nem jutunk el egy moziba, vagy nem lep meg egy vacsorával, nem megyünk el egy strandra. Ha meg a barátaimmal mentem el csavarogni a fejemhez vágta azt, hogy inkább menjek haza, csináljak kaját, nincs mit enni, boltba kell menni. Erre közöltem vele hogy csináljon egy szendvicset mert most későn érek haza, erre a fejemhez vágta hogy haza sem kell mennem, menjek anyámékhoz, minek csavargok. Nagyon fájt amikor ilyeneket vágott a fejemhez. Fizettem egyébként mindennek a felét, számlának, kajának, fának, mindennek. Magamra alig költöttem, spóroltam arra hogy a hiányzó dolgokat megvegyük még a házba. Az utóbbi hónapokban egyre több ilyen eset volt, hogy a fejemhez vágta azt hogy költözzek el, ő pedig közben elkezdett bulizni járni. Utóbbi egy hónapban minden hétvégén járt 2x.

Teljesen eltűnt belőle a tisztelet, holott én mindent megtettem érte, értünk! 2 évig újítottuk a házat, összeköltöztünk heti 3x főztem, minden hétvégén kitakarítottam az egész házat, figyeltem rá. De amikor valaki annyival nem tisztel meg egy vacsoránál hogy nem áll fel addig amig én is eszek, illetve nem szellent, akkor egy ilyen embert a vacsora után még kényeztetnem kellene? Megmasszíroznom? És a testiségről ne is beszéljünk... Mert nagyon sok elvárása volt, de én semmi nem kaptam vissza!

Azért 1,5 év együtt élés után elköltöztem, egyszerre mindenemet elvittem és mondtam neki hogy gondolkozzon el mit akar, mert hogy nem hajlandó semmit tenni értem, nem néz semmibe és én nem akarok így élni még 50 évig!

Vártam a csodát hogy észbe kap, erre kiderült hogy az után hogy eljöttem 1 héttel más mással ismerkedett. Már több hónapja külön vagyunk, és a sokadik lánnyal ismerkedik vagy nem tudom mit csinál... 1-1 hónapot jár egy lánnyal.

Fáj hogy így lett vége, és hogy nem tudom miért kaptam ezt az élettől! Rengeteg időt, energiát fektettem ebbe a kapcsolatba. Nem sok lány tette volna meg azt, hogy 21 éves korában házat újít, vakolatot ver, cserepet adogat fel, fűrészel.... Miért kaptam ezt az élettől??

Egyáltalán jól cselekedtem hogy elköltöztem?

De ezek szerint ha más lányokkal ismerkedik, már nem szeretett, de miért nem??


26 N



2014. jún. 22. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Többször nekifutottam, hogy elolvasom, de nem jött össze. Nagyon hosszú.
2014. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Elmúlt nála, fiatal vagy, gondolom nem egyszerű, de lépj tovább.
2014. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Elég szomorú történet..Nyilván nem tudhatjuk,mit gondol,mi jár vagy járt a fejében.Ezt még neked sem sikerült megfejtened,aki "ismeri". Nekem a leírásod alapján az jött le,hogy az elején jól jött egy fiatal kis fruska,aki még segített is neki és aki maga helyett is rá és a közösre gondolt. Vagy egyszerűen besokallt és így jött ki rajta. Persze attól ez még nem normális. Nagyon sok embernek nehéz az élete,mégsem teszi ezt a párjával. Szerintem jól tetted, hogy nem hagytad magad tovább alázni. Nagyon sokáig rossz lesz még,hisz az igazságtalanságot nem lehet könnyen megemészteni,de annak "örülj" hogy nincs pl.gyereketek vagy közös hiteletek. Az,hogy miért történt ez veled...Na erről szól sajnos az élet.Valószínű,hogy tanulj belőle,hogy ne legyél annyira önfeláldozó.
2014. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Jól tetted, hogy szakítottál.

Megmondom, hogy mi volt itt a gond. Az, hogy nem éltél! Élni kell! Szórakozni, kikapcsolódni, barátnőzni és majd ha éltél, ha szereztél élményeket, tapasztalatokat másokkal is, akkor lehet egészen komoly döntéseket hozni, lehiggadni és normális, komoly párkapcsolatot kialakítani.

Itt az volt a gond, hogy mivel ő már gondolom előtted élt és idősebb volt, ő már valamilyen szinten lenyugodott, ő már a jövőre gondolt, míg te közben nem éltél. Ellaposodott, elunalmasodott a dolog, beszippantottak titeket a hétköznapok. És ő már tovább lépett.

Tedd te is azt! Szórakozz, kapcsolj ki és ha közben majd megtalálod a megfelelő partnert, akkor lehet gondolkozni komolyabban is. És ha megvan ez a partner, akkor majd az ilyen dolgokat is meg lehet tudni oldani.

2014. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Szia. Vegigolvastam, jaj nagyon szomoru :(

ez a ferfi nem érdemel meg téged.. ha te 26 vagy ő meg plusz 8 év és komolyan bulizni jár és ilyen szinten van mint ahogy leirtad??:(

Nyugi tovabb kell lepned, nagyon értékes nő vagy a fiúk kapkodni fognak utanad, nem vagy agyonhasznált, dolgozol, szorgalmas vagy.. nehogy egy ilyen mellett horgonyozz le. Még szerencse h gyerek nincs rossz lenne egyedülállo anyukának lenni, de így minden adott h talalj egy remek ferfit aki megbecsul teged! Nagyon nehez lesz tullepni de megéri hidd el. Az elso szerelmet elengedni... a legnehezebb.. de minden jó lesz még akkor is neha remenytelennek tűnik

2014. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Én is nagyon sajnálom, de a leírtak alapján jól cselekedtél.


Fiatal vagy, nézz előre, és ne ezen rágódj már.


AZt azért tanuld meg, hogy komolyabb munka- és pénzbefektetést csak hivatalos élettársi kapcsolatba vagy házasságba invesztálj, mert nagyon rosszul jöhetsz ki belőle, ha valami nem úgy alakul, ahogy eltervezted.

2014. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

"ő már valamilyen szinten lenyugodott"


A havonta váltogatott barátnők alapján nekem pont nem ez jön le.

2014. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Jól tetted, ez nem lehet kérdés! Fiatal vagy, előtted az élet. Valahol vár Rád valaki, aki megérdemel Téged!
2014. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hasonló volt a volt barátom és a kapcsolatunk, csak a végén már szex sem volt, úgy éreztem, elvesztegettem négy évet. Na jó, hármat, az első év nagyon jó volt.

Ne bánd, hogy vége, jól tetted, hogy szakítottál vele.

2014. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól tetted, hogy szakítottál, ebben a kapcsolatban már egyikőtök sem érezte jól magát.


Amikor az exemmel összeházasodtunk, mi is belefogtunk egy teljesen lerobbant ház felújításába. Alig volt pénzünk és persze mellette mi is rengeteget dolgoztunk a munkahelyünkön is. Egy ilyen hosszabb távú projekt simán ki tud nyírni egy stabilabb kapcsolatot is, mivel alig jut idő egymásra, nincsenek közös élmények. Az állandó pénztelenség külön kategória. Ma már máshogy csinálnám, sokat tanultam belőle.

Tudom, hogy egy kapcsolatot óvni kell, rengeteg energiát belefektetni és meg kell tartani az egyensúlyt a munka és a kikapcsolódás között. Erre nagyon figyelek, jó lecke volt.


Sok szerencsét Kérdező! Nyilván nem egyszerű kiheverni a csalódásokat, de egy kapcsolatért két embernek kell tenni, így azt mondom, a tiéd már reménytelen volt.

2014. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!