Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem vagyok biztos az érzelmemb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok biztos az érzelmemben? Szeretem?

Figyelt kérdés

Mar tobb mint 2 honapja vagyok a baratnommel de neha tenyleg azt erzem hogy nem szeretem. Szakitani nem akarok vele mert jol elvagyunk es olyankor nem is igazan jut ez eszembe es ismerve magam nagyon megbannam ezt a dontest mert rajonnek hogy kell nekem mindenkepp. Masreszt mindenhol nezem mit csinal pl. itt olyanra gondolok hogy nezegetem kit lajkol, mikor hol volt fennt. Valamint ha kiakad akkor nagyon is erdekel nem hagy nyugodni hogy min es zavar is ha adott esetben nem ugy koszon el ahogy en megszoktam. Szoval ha tudtok leci segitsetek hogy most mi lehet bennem :/

19/F



#szeretet #érzelem #Nem vagyok biztos az erzelmemben
2018. jan. 8. 05:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, inkább csak kényelmes ez így neked.
2018. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ne rabold az idejét
2018. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 padaman válasza:

A szerelem a legegyszerűbb dolog a világon.

Csak annyit kell tenned hogy megkérdezed magadtól.."Szeretem?"

Ha a válasz az hogy igen, akkor egyértelműen szereted.

De ha a válasz az hogy "Nem tudom", akkor nem szereted.

Ez egy érzés. Ha érzed akkor tudni fogod, ha nem tudod akkor viszont nem érzed.

Ha jól megvagytok persze, hogy megbánnád ha szakítanál vele. Nekem is nagyon fontos a laptopom, és biztos hogy nagyon bánnám ha kidobnám. De ettől még nem vagyok szerelmes a laptopomba, ha érted.

Ha annyira fontos számodra mint ahogy mondod (de nem szereted), akkor hagyod, hogy valaki olyan legyen vele, akitől az érzéseit viszont kapja. Csak azért megtartani, mert félsz attól, hogy mi veszteni valód van önzőség. Mert ha fontos neked, akkor tudnod kell, hogy azzal hogy nem veled lesz, esélye van valami olyasmit szereznie, amihez képest a te veszteséged igenis csekély.

Ha neked kellene választanod a között hogy azzal leszel-e akivel nagyon jól érzed magad, vagy pedig azzal akibe szerelmes vagy, kétlem hogy ne az utóbbit választanád. És megfosztani őt ettől a lehetőségtől...nem helyes.

2018. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ünnepélyesen megígérem neked, pajti, hogy ha egyszer valóban szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni!!!
2018. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!