Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megismerkedtem pár emberrel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem pár emberrel és velük találkoznék akkor, amikor a párom jönne hozzám. Nem akarom neki elmondani, hogy emiatt nem jöhet, félek, hogy nem értené meg (? )

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 20:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint az a pár ember barát, de fiúk...
2018. jan. 10. 20:18
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Egyrészt nem kéne fiúkkal ismerkedned, mikor barátod van, másrészt főleg nem kéne mások miatt a barátoddal való közös programot lemondani. Ha nem mondod el neki, akkor még hazudnál is. Két hibát elkövettél, csinálnál egy harmadikat is?

A viselkedésedet ne várd,hogy valaki megértse, ugyanis nem lehet. Egyszerűen gáz, amit csinálsz.

Azt javaslom, tanulj meg viselkedni egy kapcsolatban.

2018. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

"Egyrészt nem kéne fiúkkal ismerkedned, mikor barátod van"

Fúú, barátom. Ki törte össze ennyire a szíved?

2018. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

#3: Senki nem törte össze a szívem, de szerintem ha valaki megismer pár embert, akkor azok scak tök véletlenül mind fiúk, ugye? Teljesen természetes párkapcsolatban célirányosan egyszerre több fiúval ismerkedni (a "pár" szóból erre következtetek),és lemondani miattuk a párunkkal a közös programot, de erről is hazudni.

Felőlem támogathatod a hogyismondjam......etikátlanságot, de ettől még nem lesz "okés".

2018. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 esnek igaza van! valami nem stimmel veled kerdezo. milyen kapcsolatba vagy te de komolyan?
2018. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Gáz vagy nagyon.
2018. jan. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
97%

Szerintem nem baj, ha fiúkkal barátkozol.


De az, hogy miattuk lemondanád, amit már megbeszéltél a barátoddal.. szerintem valahogy olyan egy picit, mintha jobban érdeklődnél irántuk. Bár az új emberek mindig érdekesek, ha lány, ha fiú.. De ő mégis csak a barátod, aki a legközelebb áll a szívedhez.


Az pedig, hogy szerinted nem értené meg, hát.. lehet alapja. Vannak fiúk, akik nagyon féltékenyek. De mindenképp mondd el neki, ha máskor találkozol velük is.

Egy kapcsolatban nincs helye a titkoknak és hazugságoknak, az azt jelzi, hogy gondok vannak. Pl.: amire itt sokan gondoltak, hogy több mint barátságból találkozol velük, vagy nem bíztok egymásban, stb..

Ha pedig nem értené meg, az már egy másik kérdés témája lesz. ><

2018. jan. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!