Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mindig hozzám akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig hozzám akar jönni a barátom? Hozzá miért nem megyünk?

Figyelt kérdés
Mindig hozzám akar jönni a barátom. Lassan fél éve, hogy együtt vagyunk, kétszer voltam náluk, szüleit nem ismerem. Akkor voltam ott mikor szülei nem voltak otthon. Mindig hozzám jár, anyukámmal élek, anyukám ismeri és kedveli is. Mindig jönni akar, anyukám is mondta már, hogy néha hozzá is mehetnénk, busszal 15 percre lakik, de tudja, hogy nem akadály. Anyukám nem nagyon szereti ha mindig nálunk van heti 3-4x megenedi, de ha barátomnak is mondom, hogy nem engedi meg anyukám, akkor nem fogok vele addig vitatkozni még rábólint. Szüleinek sem mutat be, pedig a szülei tudják, hogy van barátnője jár hozzánk. Multkor is mikor náluk voltam hívták a szülei a barátomat, hogy bevisz minket a városba, de barátom mondta, hogy nem kell. Barátom anyukája szokott panaszkodni barátom mamájának, hogy nem mutat be ezt elmondja barátomnak. Volt olyan is, hogy mondta neki anyukája, hogy miért nem hív el engem is a családi vacsorára, nekem csak barátom annyit mondott, hogy ezt mondta az anyukája és nem az, hogy elhívott. Utána pár hétre mondta, hogy nem akartam elmenni, de hát nem akartam én mondani, hogy "oké,megyek". Hogy értessem meg vele, hogy anyukám sem szereti ha állandóan itt vagyunk?

2016. júl. 21. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valaminek szégyenli a szüleit és egyszerűen elmondod ,hogy anyukádnak nem tetszik szóval vagy nála lesztek vagy nem tudtok találkozni :D 16/f
2016. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez így majdnem olyan, mintha szégyellne..

De szerintem egy normális kapcsolatban meg lehet beszélni, én is sok mindent megbeszéltem a barátnőmmel. Mondjuk azt is, hogy 1 hónapja vagyunk együtt, jön a születésnapom és, hogy a családira ha nem baj, akkor ne jöjjön még. Meg is beszéltük, nem haragudott meg.

Viszont mi sajnos ritkán (hetente min. 2) találkozunk. Ha szeretnél még beszélni, akkor Írj privátban nyugodtan :)

2016. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet hogy azért nem akarja h atmenj hozza mert ő sem akar otthon lenni?? Vagy van valami gáz közte és a szülei között??
2016. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül téged szégyell, inkább a szüleit szégyellné előtted szerintem. Vagy tényleg lehet az is, hogy nincs olyan jóban velük, ezért ő se szereti annyira a saját szülei társaságát, ami persze szomorú, de hát ki tudja. Miért nem beszéled ezt meg őszintén, nyugodtan, komolyan a barátoddal?

Azt meg hogyan értesd meg vele, hogy anyukád nem szereti, ha mindig csak ott vagytok? Hát így, szó szerint. Mondd el neki, hogy ne értse félre, nem rosszból, mert anyukád nagyon kedveli őt, de nem tetszik neki, hogy mindig csak nálatok vagytok, és őhozzá soha nem mentek.

Hány évesek vagytok egyébként?

2016. júl. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!:)

15

2016. júl. 22. 03:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy elolvastam nekem is az ugrott be egyből hogy talán a szüleit szégyelli/nincs velük jó kapcsolatban. Beszélj vele erről kettesben, de még véletlenül se támadólag, nehogy rosszul jöjjenek le neki a dolgok. 16/L
2016. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát ha még nem találkoztál a szüleivel akkor még nem mondta el nekik hogy kapcsolatban vagytok
2016. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De, tudják a szülei
2016. aug. 5. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!