Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valóban kellemetlen ha sokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban kellemetlen ha sokat bókolok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk elején sokat kritizáltam, piszkáltam (kisebb dolgokkal kapcsolatban) de mára már mindig dicsérgetem, kedves vagyok vele, ölelem amikor csak meglátom, tényleg minden helyzetben a legapróbbtól a legnagyobbig ő az első számomra, de ezt nem értékeli. Még azt is mondhaton, hogy nem szereti ezt, hogy mindig kedveskedek neki.

Kinézetre nem változtam semmit, továbbra is egy közepes méretű sportos fiatal vagyok, tehát ez miatt biztos nem változhatott meg a hozzámállása..

Változtatnom kellene? Tényleg ez a hiba amit elkövetek, hogy kedves vagyol..?

20/F


2018. jan. 14. 14:20
 1/5 anonim válasza:
Szia! En megertem a baratnodet, valahogy en sem tudom kezelni ha sokat bokolnak, dicsernek vagy mindig kedvesek velem. Valahogy kellemetlenul erzem magam, bar ez betudthato a kishitusegemnek es az onbizalomhianynak. A baratnod a kapcsolatotok elejen is ilyen volt, hogy rosszul erintette a tulzott kedvesseg vagy bokolas? Vagy ezt csak az utobbi idoben figyelted meg? :) 19/l
2018. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor még nem bókoltam neki túl sokat, s ezért nem is vettem észre hogy akkor is így reagált e..:/
2018. jan. 14. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit próbáld meg kevesebbet ölelgetni/bókolni neki. Nem azt mondom, hogy ne csináld, mert nyugodtan, de lehet kevesebbszer is. Engem is zavar, ha valaki eláraszt a szeretetével, nem kell folyton csak szeretgetni valakit:D
2018. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehj, kérdező, énis ilyen vagyok, ha a kiszemelt lány-nál sikerül pozitív részleteket keltenem, mindketten szeretni fogjuk egymást, akkor énis nagyon sokat fogom szeretgetni, de mondván, ha ő is szeretné ezt, a szeretgetést nem szex-re értem, az nekem nem fontos, hanem a bók-okra, ölelés-re. 16/F Írj privátot, ha kellene valami segítség.
2018. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy szimplán kihűlt benne valami, aztán ezzel magyarázza meg magának is, hogy túl sokat bókolsz, nem úgy jön át?

Volt 1-2 hosszabb kapcsolatom már, távolodásnál nem ritkán lettem "én a hibás", változtassak stb.

2018. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!