Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy félév alatt nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy félév alatt nem aludtunk együtt a párommal?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel most vagyunk együtt féléve, de a szülei nem engedik, hogy együtt aludjunk és hallani sem akarnak róla (hozzáteszem a barátnőm májusban tölti a 19-et).

Szexuális életet élünk, de nekem hiányzik, hogy együtt aludhassunk, de a barátnőm nem is próbálkozik a szülőknél, mintha leszarná. Mindennap felhozom, hogy legalább próbálja meg, de azt válaszolja, hogy úgysem engednék és csak menne a vita. Ehelyett közöttünk megy a vita folyton ezen.

Szeretem a barátnőmet, de unom, hogy mindig külön alszunk és nekem igen is kell, hogy együtt lehessünk este.

Emiatt nem akarok szakítani vele, bár néha megfordul a fejemben, hogy minek igyekezzek jobbá tenni a kapcsolatot, hogyha ő nem képes semmit megtenni, hogy együtt aludhassuk.

18/f


2018. jan. 20. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálatok mit csinálnak pontosan a szülei?
2018. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindketten felnőtt emberek vagytok, akkor miért ne aludhatnátok együtt, ha azt akarjátok? Ilyenkor már nem igazán szólhat bele a szülő ezekbe a dolgokba, a barátnődnek lehetnek önálló döntései, én úgy gondolom. Persze, az már más tészta, ha még mindig az ő házukban él, mert addig tényleg köteles azt csinálni, amit a szülő mond. Próbáljon meg önállósodni, költözzön külön, hogy ne tudjon senki belerondítani a magánéletetekbe. Hozzáteszem, hogy jogosan érzed furcsának ezt a helyzetet, ennyi idő után már én is érezném az igényt arra, hogy együtt aludjak a párommal.
2018. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk milyenek a lány szülei. Ha aggresszív, korlátozó szülők, mert olyanok is vannak, el tudom képzelni hogy a csaj tudja, úgyis nem lesz a válasz, esetleg hatalmas veszekedéssel, extrém esetben büntetéssel, veréssel tetézve.

Nyilván nem tud még külön költözni, 18 éves, feltételezem végzős gimnazista, mint ahogy a kérdező is, így erősen a szüleikre vannak utalva, hiába felnőttek jogilag.

Sőt, ha már jogászkodni akarunk, mivel nem kiskorúak, sokféle állami végettség már nem jár nekik ha mondjuk kirakják a csajt otthonról, viszont önellátók se tudnak lenni.

Viszont gondolj bele hogy milyen szuper lehet a csajnak, a szülei ilyen szigorúan fogják, és még a barátja is naponta zaklatja, követelőzik és őt hibáztatja.

A tanácsom: türelem. Nemsokára ha tényleg ilyen rossz a helyzet, különköltözhettek, viszont egyelőre légy megértőbb vele.


(nem azt mondom hogy biztos ez a helyzet, csak arra szerettemvolna felhívni a figyelmet hogy nagyon egyoldalú a történet, és akár ez is lehet a másik oldalon)

2018. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!