Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti is éreztétek már így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már így?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban azt érzem, hogy engem soha nem fog megtalálni a szerelem, és biztos egyedül halok majd meg, mert nincs olyan ember, aki összejönne velem. És nem azért gondolom ezt, mert ocsmány/buta/igénytelen/egyéb lennék, csupán lehetetlennek tartom, hogy én bárkinek is kellek. Olyan szürreálisnak tűnik az elképzelés, hogy belém egy fiú szerelmes legyen. Fogalmam sincs, hogy miért, de nem tudnám magamat elképzelni egy párkapcsolatban, képtelen lennék valakit ilyen közel engedni magamhoz, pedig nagyon vágyom már rá. Veletek volt már ilyen? Éreztetek már így, vagy egyedül vagyok ezzel? Köszi annak, aki válaszol!

2018. jan. 20. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben igen, mostanában kevésbé, illetve már nem törődöm annyira ezzel, elfoglalom mással magam, aztán majd vagy rám talál a szerelem, vagy nem. Persze próbálkozni nem árt, de erőltetni nem szabad, annak sosincs jó vége.
2018. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, ne félj nem csak te érzed ezt. Nem tudom mit lehetne tenni, éb is várok a szerelemre, de amikor esetleg lehetne valami, nem tudom magamhoz közel engedni az embereket, ezért sosem lesz semmi, mert eltávolodnak.
2018. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden második tinédzser ebben szenved, úgyhogy nem vagy egyedül.
2018. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális kamaszkorban :)

Annyit tudok tanácsolni, hogy ne görcsölj ezen, hanem próbálj egyedül vagy a barátaiddal boldog lenni, és ha sikerül, akkor állsz egyáltalán készen egy kapcsolatra. Lépj ki az önsajnáltatásból, mert ez a hozzáállás érződik a mások iránti viselkedéseden is, inkább érezd és éreztesd azt, hogy független vagy és akkor a szerelem is megtalál. Mindig akkor jön, amikor nem számítasz rá

2018. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg technikai-tudományos vonalon vagyok érdekelt. (Számítástechnika, elektronika, űrkutatás, űrtechnológia, jövőkutatás, meg kevésbé, de a többi tudományterület is érdekel) Azon kívül hogy a fél életemet erre b*szom el, még fotózgatok hobbi szinten, biciklizek, motorozok, meg panaszkodok. Csóró vagyok, és a szociális készségeim nincsenek a toppon :D

Ehhez jön még bónuszba hogy a hülyéket nem bírom, szeretethiányos vagyok, eléggé finnyás vagyok a lányok tekintetében külsőleg és belsőleg is, de én legalább nem nézek ki jól :D

2018. jan. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? :)
2018. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!