Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után éreztétek úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után éreztétek úgy hogy ennek itt még nincs vége?

Figyelt kérdés
Mar majdnem egy honapja szakitottunk es o tovabb lepett en meg nem...mar egyszer vissza tertunk egymashoz es van bennem egy olyan erzes hogy most sincs vege. Mindenki igy szokott erezni? Vagy lehet tenyleg nem ert veget?

2018. jan. 13. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki szokott ilyet erezni, de vege van. Kegyetlenul hangzik, de o tovabb lepett, ezert neked is muszaj.
2018. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ertek egyet az elsovel. Mi van ha csak "latszolag lepett tovabb"? Nem tudhatja senki hogy o belul mit erez es lehet csak probal teged elfelejteni es azert probalkozik masik kapcsolattal vagy azt akarja hogy lasd hogy boldog egy masik kapcsolatban es lassan probal tovabb lepni mert akkor tudja hogy te is mast fogsz keresni. De benne van a pakliban hogy tenyleg tovabb lepett. Ha tenyleg szeretitek egymast ugyis visszatalaltok egymashoz de lehet neked is kene keress mast es lehet vele boldogabb leszel.
2018. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan tekintetben volt ilyen érzésem, hogy ugye szétmentünk az akkori barátommal, és hogy “Ez még vissza fog jönni ezért meg azért” érzésem volt. Ennek már 8 hónapja és még mindig betalál, megvár a házam előtt mikor suliból jövök haza, hogy ő még szeret és menjek vissza hozzá
2018. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3as ez tök cuki meg minden

DE a lenyeg hogy ne karesd egy darabig beszelj az anyjaval vagy a faterjaval ha vele voltal joba es deritsd ki hogy valoban beszel rolad otthon meg ilyenek szoval nyomozz es ha bevalik akkor meg helyre lehet hozni

2018. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szakítás után én éreztem így.


Másfél évig voltunk együtt mikor megtörtént a szakítás. 1 hónap után is szerettem és nem tudtam nélküle lenni, ő azt mondta próbál tovább lépni, de felkeresett és ugyan azt érezte mint én. Átbeszéltük a helyzetet s attól az egy "kis" szörnyű időszaktól eltekintve, lassan már 2 éve vagyunk együtt. :)


22F

2018. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!