Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk -lányok! Ti mikor éreztét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk -lányok! Ti mikor éreztétek előszőr azt hogy készek vagytok egy komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok !
2017. júl. 12. 22:42
 1/9 A kérdező kommentje:
17L
2017. júl. 12. 22:44
 2/9 anonim ***** válasza:

15 évesen, sikerült is, másfél évig tartott az a kapcsolat körülbelül. Igaz, azóta nem volt semmi komolyabb, de a kérdés szempontjából ez már annyira nem lényeges.

17F

2017. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már 14 évesen is éreztem, eléggé koravén voltam már akkor is. De erre még 5 esztendőt kellett várnom, és az se tartott sokáig. Ahogy az utána következők se.

Nem nekem való a párkapcsolatosdi. 32/F

2017. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eddig még nem volt komoly kapcsolatom, max kavarás ami pár napig tartott, most alakulóban van egy sráccal, de úgy igazából csak 1 év múlva szeretnék komolyabb kapcsolatot.Most még csak "próbálgatom a szárnyaimat":D 15/L
2017. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most! 15/F
2017. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14 évesen HITTEM azt, most 18 évesen tudom, hogy még mindig nem. Nem az számít, hogy mit hiszel, hanem, hogy milyen ember vagy és mennyi tapasztalattal rendelkezel.
2017. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14 voltam amikor úgy gondoltam hogy készen állok egy igazi kapcsolatra és hogy tudnám is kezelni. Nos ,mivel 14 évesen mentem gimibe ez nem is volt annyira fura ,mert egyrészt a környezet miatt sokat komlyodtam ,meg mindenhol párokat láttam.

Aztá később rájötten hogy baromira nem tudtam volna jól kezelni egy kapcsolatot.

Nagyjából egy ilyen 7-8 hónapja vagyok úgy vele hogy ha ténylegesen jön valami ,akkor az menni fog ,illetve ha nem működne az nem a korom vagy az érettségem miatt lenne. 17 vagyok ,áprilisban töltöttem a 17-et. Lany vagyok.

2017. júl. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most!16L
2017. júl. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vágyom rá, de félek is tőle. Szóval valszeg még mindig nem állok rá készen. 18/F
2017. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!