Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A másik lány többet jelent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A másik lány többet jelent számára mint én?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta vagyunk együtt a barátommal, de már a kapcsolatunk előtt is ismertem és már akkor is jóban voltunk.

Édes fiú, nagyon kedves velem, igazi uriember, de a napokban elkezdett egy dolog zavarni.

Mostanában sok időt tölt a volt barátnőjével. A szakításuk után barátok maradtak, de annak idején amikor még együtt voltak, mindenki úgy emlegette őket (mármint a suliból), mint a tökéletes párt.

A barátom azt mondta, hogy megnyugodhatok, mert semmi több nincsen közöttük, szimpla barátságnál, de én mégis félek. Amikor kint vagyunk a mi kis bandánkkal, tényleg nagyon sokat beszélgetnek, nevetnek együtt, olyankor szörnyen érzem magam. Az is megtörtént, hogy leléptek kis időre kettesben, de volt rá mentségük.

Látom, hogy az a lány nem barátként tekint rá, de nem kérhetem azt, hogy miattam többet ne beszéljenek.

Eléggé visszahúzódó vagyok, félek ezt a témát felhozni a barátom előtt, nem akarok önzőnek tűnni.

17/l



2016. nov. 6. 17:15
 1/6 anonim válasza:

Én is kezdenék a helyedben gyanakodni rájuk, szerintem beszéljétek meg.

Tudom nem a legszebb dolog, de olvasd el a feszbuk üzeneteit a barátodnak. Abból kiderül, hogy mi is a helyzet pontosan.

2016. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló helyzet. A fiú szakított a barátnőjével aztán elkezdtünk találkozgatni. Hivatalosan nem voltunk együtt (de már mindenki tudta a baráti körünkből, h mi van köztünk.) Aztán barátnőm elmondta, h látta őket együtt, meg többen is mondták h együtt látták őket, mármint semmi olyan szituációban. Aztán meg elmondta részegen, h lefeküdt vele.

Ezt nem elrettentésként írom csak inkább beszéld meg vele mielőtt még késő lenne.

Viszont szerintem, ha normálisan váltak el normális ha még kötődnek egymáshoz főleg ha sokáig voltak együtt, de csak egy bizonyos szintig. Meg amíg nem hazudik neked, hogy vele van akkor ne félj. De beszélj vele, hogy ez zavar és, ha te is ott vagy ne az ex-el menjen el beszélgetni hanem veled legyen.

18/L

2016. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NudliHercegnő ***** válasza:
Jesszus, meg ne fogadd annak a tanácsát, aki azt írta, hogy olvass bele az üzeneteibe. Borzasztó dolog lenne, amíg semmi konkrét okod nincs azt gondolni, hogy megcsal. Egyébként igenis van jogod kifejezni a féltékenységedet, nem kell kérned, hogy szakítsa meg a lánnyal a kapcsolatot, de elmondhatod, hogy félsz, hkgy elveszíted, és hogy aggódsz, hogy nem tudsz olyan jó lenni, mint az a lány volt, hog, esetleg nem tudod őt olyan boldoggá tenni. Ha ezeket elmondod neki, nem.fog haragudni, hanem inkább megérinti majd a dolog, hogy te az ő boldogsága miatt aggódsz, és biztos hajlandó lesz valami kompromisszumra. Az üzenetekbe való beleolvasás akkor jöhetne TALÁN szóba, ha valaki azt mondaná, hogy látta őket együtt gyanús szituációban, de ő letagadná, és ha megkérnéd, hogy mutassa meg az üzeneteit, azt is megtagadná. Akkor talán elfogadható lenne, de egyébként soha ne csinálj ilyet.
2016. nov. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az fb üzeneteket én sem ajánlom mert lehetnek benne félre érthető dolgok. Aztán meg feleslegesen lesz vita és szakítás. Beszéld meg veld. Ez az egy megoldás van akkor is ha félénk vagy.
2016. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom tanácsolni, hogy mindenképpen beszéljétek meg! Viszont fontos hogy ne bunkón hozd fel a témát (pl úgy hogy "ejj, az a ribi..."), hanem hogy félsz, hogy a volt barátnője többet jelent neki mint te, vagy hasonló.
2016. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem valószínűleg nem csinálnak semmi ,,olyat"de beszélj vele,az segíteni fog
2019. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!