Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket mennyire zavarna ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna ha egy hosszabb párkapcsolatban a párotoknak nem ti lennétek a legfontosabbak?

Figyelt kérdés
2 vagy több éve tartó párkapcsolat + a párotok ezt nyíltan közölné is veletek, hogy nem ti vagytok az ő szemében a legfontosabbak.(az "új"[kevesebb ideje ismeri őket jóval, mint titeket] barátai/barátnői számára a mindenek)

2018. jan. 20. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Számomra ez elég fontos tényező. Mindenképpen zavarna.
2018. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a SZÜLEIM főleg a beteg édesapukám aki mellett ott vagyok ha szükség van rám (rákos) na ő FONTOSABB a barátomnál. A BARÁTAIM akik 17 éve a barátaim IGAZ barátaim ők FONTOSABBAK mint a párom. Ez van! Nem minden a párom körül forog. Nem állítok fontossági sorrendet. De ha mondjuk választanom kéne...akkor a párom lenne az utolsó. Mert ő akar elhagyhat holnap is talál majd magának új csajt..viszont én nem találok még egy APÁT VAGY BARÁTOKAT. Ez van!
2018. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én biztos hogy nem tűrném ezt!! Akármennyire szeretném de elhagynám emiatt megmondanám neki menjen akkor az újdonsült barátocskáihoz meg barátnőcskéihez... még ha régebbiek lennének megérteném ahogy az utolsó válaszoló írta de ez így felháborító! De persze ezt neked kell érezned mi esik meg mennyire rosszul és mi az amit még eltűrsz..
2018. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Második válaszoló elég ellentmondásos.


Nem állítasz fel fontossági sorrendet, de azért felállítasz egy fontossági sorrendet.

2018. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-dik látom neked bökné a csörődet ha nem rólad szólna minden.
2018. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!