Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ez zavarna titeket egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez zavarna titeket egy normális párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én kicsit mackós vagyok, 16 éves. Tudom, hogy senki se felsorolás szerint dönt, de leírom a belső tulajdonságaimat, szóval kedves vagyok azzal, aki velem is az, szeretem az állatokat, a természetet, szeretek segíteni másoknak, nem vagyok jó tanuló, helyesebben, háttérproblémák miatt, a történtek miatt. Ha valaki törődik velem, akkor énis törődök vele, és mindent megteszek azért, hogy jól érezze mellettem magát (Ilyenre még sajnos nem volt lehetőségem) Félénk vagyok, de ha valakit jobban megismerek akkor megtudok nyílni elötte, és én egy lány-t szeretnék megismerni, a valóságban, interneten már túl sok rossz dolog ért e-miatt. Viselkedésben, kicsit eltérek majdnem mindenkitől, kivéve attól nem, aki hasonlít rám (Még nemtaláltam olyat, remélem, hogy van, és azt is, hogy lány) A viselkedésem, hát úgyszinte minden érdekel. Tegyük fel, hogy lenne valakim, és, hogy miket terveznék vele kapcsolatban. Hát, elvinném sétálni erdőbe, kirándulásra, olyan helyre amit mindketten szeretünk, filmet néznénk, meg útközbe kitalálnánk, de kizárólag 1 és olyan lánnyal lennék ilyen kapcsolatba, aki kicsit hasonlít rám. A kinézete nem számítana. A szex igazából, nem érdekel engem nemtudom ki, hogy van vele, de nekem azért nem fontos, mert anélkül is lehet szeretni valakit. Hát a zenei ízlésem, az inkább küldök egy linket: https://www.youtube.com/watch?v=dCcyQ1vPUKw Ezt nagyon szeretem, és még https://www.youtube.com/watch?v=i-6-ykXl0Ws ez is tetszik hanem https://www.youtube.com/watch?v=9lRY0ljgfCQ. Ezen kívül sok más zene is van, amit szeretek. De ez nem annyira fontos, hát ennyi lenne. Várom a válaszokat, köszönet nektek, hogy ha válaszoltok. :)

2018. jan. 10. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a normális válasz-t, adtam egy zöld kezet, mert van akinek fontos az értékelés, de mellé, itt is értékeltem :) Jöhetnek még válaszok minden véleményre kíváncsi vagyok
2018. jan. 10. 22:45
 3/6 padaman válasza:

Neked nem számít a külső? Jézus...

Úton útfélen ezt a képmutató mondatot hallani. Ez rettenetesen álságos.

Egy átlagos kapcsolathoz az kell hogy 3 dolog fogjon meg a másikban. A szellemi, lelki és a fizikai, kvázi testi adottságai. Ha a szellemi vonzata nincs meg a kapcsolatnak akkor az nem lesz hosszú életű hiszen nem lehet komolyan és logikusan megbeszélni a problémákat. Ha a lelki vonzata nincs meg akkor szintén nem lesz ideális, hiszen a kapcsolathoz kell egy bizonyos érzelmi inteligencia. De ha a testi vonzata hiányzik...akkor eleve kapcsolat sem lesz. Miért jönnél össze olyas valakivel, akinek a külseje neked nem számít? Egyáltalán hogy választod ki azt a lányt akihez odamész, ha téged abszolút nem érdekel hogy néz ki? Egy lány akivel jól érzed magad és remekül megvagytok, a barátod és nem a szerelmed. Tudj különbséget tenni szeretet és szerelem között. Szeretetet a barátod iránt érzel, szerelmet A BARÁTNŐD iránt. A szerelem pont attól több a barátságnál hogy nem elég csupán beszélgetni, és túrázgatni az erdőben. Érezni akarod a másik érintését, hiányzik az illata, vágysz a csókjára...

Magad mellé venni egy olyan lányt, aki számodra külsőleg abszolút közömbös, és azt mondani neki hogy szerelmes vagy belé, az borzasztó egy gonoszság. Megfosztani valakit attól hogy úgy érezze vonzó, annak aki közli vele hogy szerelmes belé, az önzőség. A barátodat is (lehet az lány vagy fiú) is szeretheted mindennél jobban. Érezheted úgy hogy ne lenne olyan dolog amit meg ne tennnél érte. De az egy ritka, igen magas és nagyon is becsülendő szeretet. Viszont nem szerelem.

2018. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nézd, kedves utolsó ez az igazság, nem képmutatásból írtam, hanem mert ez az igazság, értem amit írsz, és tudok külömbséget tenni. Az, hogy hogyan választok ha nekem nem számít a külső, valamennyiben a viselkedéséből a lánynak. És ha azt mondom neki, hogy szép akkor azt mondom, hogy belsőleg és külsőleg is tetszik, de külsőleg, csak akkor, ha belsőleg is. Fordítva nem igaz nálam.
2018. jan. 11. 00:24
 5/6 padaman válasza:

Értem hogy a kettőnek együtt kell meg lennie. Hogy egy lány akkor szép igazán ha külsőleg és belsőleg egyaránt szép. És ha nincs meg a belső szépség akkor külső már nem sokat számít. De azt mondani hogy csak a belső számít és a külső nem...


"Ha azt mondom neki hogy szép akkor úgy értem hogy külsőleg és belsőleg is szép". Hogy mondhatod valamire hogy szép ha téged teljesen hidegen hagy? Hogy tudod eldönteni valamiről hogy szép ha abszolút nem érdekel? Akkor az vagy hazugság, vagy most mégis csak számít.

Vagy ha tényleg nem akkor viszont közöld vele ezt az elején. Hogy neked nem számít hogy néz ki. És hogy ezalatt nem azt érted hogy számodra úgy szép ahogy van, hanem hogy téged nem érdekel hogy néz ki. És ha ő is ugyanúgy vélekedik rólad akkor lehet belőle egy kapcsolat. Egy átlagos lány viszont nem hiszem hogy ezt sokáig bírná. Mert úgy megcsókolni egy lányt hogy nem érzed ezt miért teszed az nem szép dolog, mert vele elhitetsz valamit ami nincs. Ha viszont erre képes vagy, és vannak nagyon jó barátaid akkor meg nem értem velük mért nem jössz össze.

Nem értem hogy fizikai vonzalom nélkül hogy különbezteted meg a barátságot a szerelemtől? És ezt most nem kioktatóan kérdezem. Tényleg érdekel.

Egy nagyon jó barátod az akivel remekül tudsz beszélgetni, igazán jó vele programokat csinálni, odafigyel a lelki dolgaidra, fontos neki az egészséged, de nem számít hogy néz ki mert a barátod de nem a külseje miatt lettetek jóban. Ezzel szemben a szerelmed az akivel remekül tudsz beszélgetni, igazán jó vele programokat csinálni, odafigyel a lelki dolgaidra, fontos neki az egészséged, de nem számít hogy néz ki mert nem a külseje miatt lettetek jóban..vagyis akkor?

2018. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát én úgy terveztem, az elején közlöm vele, hogy ez nekem nem fontos, és nekem mindenképp szép lessz, ha belsőleg is, Fizikai vonzalom nélkül, hát a jelenlétével külömböztetem meg, tehát igen fizikailag itt van, belsőleg szép, ez a kettő összeveti azt, hogy mindkét irányba szép, és azért, mert megtetszett külsőleg, belsőleg, igen, itt van az, hogy nekem nem számít a külső. Ez igaz, azért mert, ott van velem, és így már szép lessz, nemtudom máshogy megfogalmazni. Pontosabban: Ha valaki nem néz ki jól, de miután jobban megismerted, és beleszerettél, akkor már szerinted is széppé válik, ez az igazság, én ilyen vagyok.
2018. jan. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!