Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt a kapcsolatot hogy lehetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a kapcsolatot hogy lehetne normálisan kezelni?

Figyelt kérdés

Tehát nem tudunk szétvállni.


Igazából nem is szeretjük egymást, de nem is utáljuk, nem is vagyunk szerelmesek.


Ilyen tipikus se veled se nélküled kapcsolat, de ez még annál is bonyolúltabb.



Szakituttnk kb fél éve, azóta össze jöhettünk volna másokkal de neki sem meg nekem sem ment.


Nagyon sokat veszekedtünk amikor együtt voltunk tehát úgysem volt jó, viszont igysem hogy nem vagyunk együtt.


Most fél után ismét találkozunk, de ugyan úgy megint ki akar alakulni valami viszont nem tudjuk miaz.



mondtam több lehetőséget, hogy miért nem vagyunk csak barátok vagy barátok extrákkal.

Lehet egyikünk sem párkapcsolati tipus, és hogy ez lehet a probléma...igazából nem derül ki mi legyen soha.


Én azt érzem, hogy csak úgy mukődne a dolog ha csak szexelnénk de ezt nem azért mert hogy igy akarjuk hanem csak igy menne.


Viszont amikor erről van szó a lány nemet mond, vagy legalábbis zavarodott lesz és nem tudja mi legyen.


Szóval nem értem mégis mit kéne tenni?


2018. jan. 21. 14:07
 1/1 anonim válasza:
Megtudhatom először, hogy hány éves vagy?
2018. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!