Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy az egyik fiú, aki szeretne normális kapcsolatot, próbálkozik is normálisan meg minden, azt folyton elutasítják, de aki meg rossz fiúként csak hülyíti és kihasználja a lányokat, annak meg mindig összejön?

Figyelt kérdés

A környezetemben ezt látom és kezdek elgondolkozni, hogy talán nekem is így kéne csinálnom. Hiába írok rá lányokra facebookon kedvesen, udvarias stílusban elégg durván bánnak velem, tisztelet a kivételnek. Míg a rossz fiúkra meg sokszor maguktól tapadnak. Lehet nekem is ilyen szemét köcsöggé kéne válnom, ha már egy lány sem akar rendes fiút magának.

De egyébként a mai lányokat elnézve is gyakran kiábrándulok belőlük, valahogy nem találom azt, amit keresek egy lányban és akkor ezzel a bunkózással még csak rájátszanak az érzéseimre, hogy még inkább kiábránduljak a mai lányokból.

Pedig vannak rendes és bájos lányok, tudom, de ők már foglaltak és sehogy sem tudok kifogni egy olyan lányt, aki iylen lenne és akarna ismerkedni velem, mert szingli lenne.


2013. febr. 27. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
omg, bitch please!
2013. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, a lányoknak mindig a rosszfiúk kellenek, egy bizonyos korig... valamiért vonzóbbak, izgalmasabbak, de majd eljön a te időd is, illetve biztosan fogsz találni egy olyan lányt, akinek bejössz úgy, ahogy vagy.
2013. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért is ne panaszkodna .


Hát ez szar ügy . A rendes pasit én sem tudom elfogadni a másik meg aki csajozógép arra nagyon vágyom . Nincs itt logika meg észérv csak a hormonok meg mittudoménmi ....

2013. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Mert a nőknek arra van igényük, h megalázzák, átverjék, megcsalják őket.
2013. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem az a bjaod hogy nem vagy "roszfiu" hanem az hogy mérhetetlenül töketlen vagy. A csajoknak nem pont "roszfiú" kell hanem olyan aki elég vagány ahoz hogy kiálljon az igazáért aki meg tudja védeni magát is ésa barátnőjét.

Tökösségg kell ide koma, nem illegális biznisz (persze a kettö nem üti egymást ;) ) majd ha nem önsajnálod magad ennyire akkor neked is lesz nőd. Ez a gond látod hogy sajnáltatod magad és valszeg nem csak itt teszed ezt, hanem az ARCODRA VAN ÍRVA a mérhetetlen önsajnálatod.

Amit a nők elsöre kiszúrnak igy már a kezdeteknél elhullottál.

Ez van a gyengék pusztulnak és az erősek maradnak életben...

2013. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor már vágom miért nem lesz sosem világbéke. A nők miatt fentmaradnak a háboruzós ostoba állatok, a rendes, gyengéd, érzelmes fiúk meg kipusztulásra vannak ítélve. Nem vagyok szent, de utálom a bunyót meg mások bántalmazását, nem értem mi értelme keménykedni meg bunyózni, most ezért már sosem lehet barátnőm?
2013. febr. 27. 12:13
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 12:13

nem ezt mondtam olvasd el figyelmesebben.

Itt a Vagányságt nem arra értem ,hogy verjél bele mindenkit a földbe, hanem arra, hogyha pár tahó provokál téged vagy baártnődet esetleg megprobál titeket bántalmazni akkor ne térdelj le elötte és könyörögj, hanem üss vissza és védd meg.

De ez továbra sem azt jelenti hogy ész nélkül kell tahónak lenned és verekedned. Egyszerüen legyél FÉRFI

2013. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy egy ilyen állat este karonragadott én meg visszaszájaltam neki és ellöktem magamtól. Ezzel nincs gond, ilyenkor ösztönösen felbátorodom és nem hagyom magam, de ha kés vagy lőfegyver lett volna nála semmit sem értem volna ellene. Ilyenkor mindegy mekkora állat vagy, megkésel vagy lelő és véged van.
2013. febr. 27. 12:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért van olyan érzésem az írásaid alapján, hogy te kicsit lekezeled a nőket?

Amúgy sok rendes lány ponthogy szingli. Mivel nem csábulnak el azonnal, nem másznak rá senkire, kultúráltabb szórakozást választanak és így jóval kevesebb normális pasit ismernek meg.


22l

2013. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 12:30

akkor ezzel az erővel ne lépj ki a házból se mert fejedre esik egy cserép...

Egyre inkább körvonalazódik bennem az, hogy te nem is pasi vagy, mert csak a fürdős k*rvák azok akik ennyit képesek nyávogni, mint te...

Nőjj már fel végre és fogd fel hogy az önsajnálatoddal meg a himsovinizmusoddal soha a büdös életben nem fogsz baártnőt összeszedni.

Vagy megváltozol vagy elhullasz... ennyi...

És a 9esnek is igaza van

2013. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!