Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akarok vele lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok vele lenni?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogy ezt hogy írjam le mert hát van egy srác akivel elég régóta beszélgetünk viszont nem tudom miért de nem akarok vele összejönni. Egyszer úgy érzem hogy szeretném, viszont a másik pillanatban belegondolok kettőnknek és egyszerűen nem megy.

Mi lehet a baj?


2018. jan. 28. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm, kérdező, talán a terheltség, hogy késöbb mi lessz veletek, az érzelmeket ez is kitudja ütni. De, hogy egy kicsit többet tudjunk meg, írd le nekünk, hogy milyen a viszonyotok, mennyit beszéltek, mit csináltok együtt (Nem muszály csak ha akarod és nem privát) Egyébként sok más oka is lehet ennek, de mindennek van megoldása 16/F Írj privátba, ha ott szeretnél segítséget. De itt több válasz jön rá.
2018. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 5. Osztály óta ismerem és most úgy van hogy nagyon nagyon nyomul mint mindig mikor nincs barátnője és elég sokszor beszélünk de nemhiszem hogy ez menne kettőnk között. Talán csak nem ő kell nekem?
2018. jan. 28. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ő kell neked
2018. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Várj kérdező, azt mondod, hogy nagyon nyomul, ha nincs barátnője, e szerint, közbe volt barátnője, de mikor nem sikerült neki, akkor te voltál a tartalék? (Ha félre értettem, kérlek írd meg)
2018. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem értetted felre. Mostmár talán megjobban nem kell nekem..
2018. jan. 29. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!