Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl sokat akarok? Fiúk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat akarok? Fiúk, szerintetek hogy adjam a tudtára ezt anélkul, hogy így kijelenteném?

Figyelt kérdés
a volt barátnoivel annyira romantikus volt, annyira torodott, ragaszkodó volt... és kereste a társaságukat. velem nagyon NAGYON ritkán ilyen...azt mondta azért változott meg, mert a volt baránoi nem értékelték ezt, azt mondták, hogy ezzel idegesíti oket, no meg hogy hazudztak neki.de eddig egyik sem tartott tovább, mint 6 hónap, mi pedig már 2 éve vagyunk egyutt, és eddig kb 6 alkalommal volt romantikus (gyertyafényes furdés a szulinapomon, csak úgy meglep rózsával/kisebb ajándékkal, na meg persze szóban) és ennyi... máskor is mindig kedves hozzám, fogja a kezem bárhol/bármikor/MINIDG, odafigyel hogy (khm...) nekem is jó legyen kozben,... ez így tokéletes(suliban 2kor végzunk, 14:30kor megy a busz, ennyit vagyunk egyutt.) hétvégén ha én nem hívom át, hogy nálam aludjon, akkor nem jon magától, és hiába múlt el 18 most (19, érettségizik) mindig eloszor az anyukáját kérdezi meg, hogy maradhat-e nálam. o nem hív magához, hogy csak úgy aludjak nála vagy valami (csak akkor alszok nála ha valami osszejovetel, pl szulinap van, kirándulni megyunk) azt szeretném, ha csak úgy megkérdezne, hogy maradhatok-e ma nálad, vagy menjunk el valahová vagy valami ilyesmi... nekem nem rózsa meg mittudommi kell, hanem hogy tobbet legyen velem/nálam. 18 éves vagyok.
2017. okt. 14. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt vele kell megbeszélned. Lehet, hogy nem annyira szeret, de az is lehet, hogy szeret, és fontos vagy neki, csak nem ilyen típus. Mindkét esetben érdemes másik társat keresni.
2017. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszelj vele errol
2017. okt. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!