Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek hogyan történtek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogyan történtek a kilosarazásaitok? Ti utasítottatok el valakit vagy ti őket? (Hosszú sztorik is jöhetnek)

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Leírod a kérdést megint? Valahogy nem értek benne egy-két részt, elnézést lehet én vagyok értelmetlen, de ez durva azért.
2018. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első , kikosarazásokra kíváncsi, amikor az egyik fél nem jön be a másiknak, és akkor ő lepattintja. Hogy téged pattintottak le, vagy ő téged; vagy hogyan adták a tudtodra, hogy nem vagy a másiknak az esete; vagy esetleg fordítva, te hogy adtad tudtára másnak. Régen pedig tényleg kosarat adott az a lány annak a fiúnak, amelyik fiú udvarolni akart neki, de a lánynak nem tetszett ő a fiú.
2018. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
*Ja amúgy nekem nincs ilyen sztorim.
2018. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lány akit a suliból ismertem és elég sokat beszélgettünk élőben is és facen is (Nekem nagyon megtetszett). És mindig mondta hogy ő nem szeretne barátot mostanában magának mert hogy az előző szakítás nagyon megviselte stb. Aztán egyszer csak megkérdezte hogy mit is akarok én tőle, mondtam hogy egyenlőre még csak ismerkedünk, erre azt mondta maradjunk csak barátok... rá 1 hétre meg össze jött egy másik sráccal... azóta meg már nem is köszönünk egymásnak :(
2018. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 tudom milyen érzés:/ Én egy fiúval beszéltem már kb 3 hónapja tök jól elvoltunk meg minden és nem csak egy oldalú volt a szeretet. (Bár most már nem igazán akarom elhinni hogy ő is szerelmes volt belém) Egyik reggel amikor felkeltem és felléptem a facebookra egy "csodálatos" csókolózós képet láttam róla egy csajjal. Ráírtam és kiderült hogy már egy hete jártak :)
2018. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én kérdezni szoktam. Ha valamiért nem tetszik a lány, mindig próbálok olyan kérdéseket feltenni, amiből neki is úgy tűnik, hogy nem működne a kapcsolat kettőnk között. Így nem bántom meg.
2018. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Várjunk csak!


A kikosarazás az az összejövés előtt lehetséges nem?

Mármint ha össze akarsz jönni valakivel, de az veled nem, akkor téged kikosaraznak.

Ha már összejöttetek, "jártatok", akkor már szakításról van szó nem?

Persze sok félreértés adódhat a "járunk" fogalmának értelmezéséből. Ha az ellenkező neművel eljártok ide oda, még nem biztos, hogy mindkét fél "ugyanúgy" érez. Minden esetre bármikor bedobhatnak valami "barátság" dumát. Ez lehet kikosarazás. Nem?

Kézen fogva sétálás, meg csók után már inkább szakítás?

2018. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt egy pár k*cs*g húzásom sajna.

De nem bánom.

Többszer előfordult már, hogy annyira nem bírtam, hogy bámul valaki, hogy inkább odamentem, és leszólítottam, majd észrevétlenül hirtelen leléptem :D

Vannak durvábbak is, de azt nincs kedvem leírni..:(

2018. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!