Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány aki nekem nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominik Mate kérdése:

Van egy lány aki nekem nagyon teccik de nyuszi vagyok elmondani neki. Ja és évfolyam társ! Hogyan tudnám magamnak megszerezi?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg egy kort tudnál írni?

Így helyesírás és a kérdés komolysága alapján nem hiszem hogy több lehetsz 12-nél.

2018. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg megtudnad a korod? :))

Szerintem baratkoz vele.

Ne allj ele hogy: He,figyu tetszel nekem legyel mar a csajom.

Hanem pl. Amikor egyedul van menj oda hozza beszelgess vele, tegy neki szep gesztusokat.

Utana meg...megy magatol :D

Remelem segitettem. Irj privarba ha kell segitseg.

2018. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. *Megtudnad mondani a korod?
2018. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat a kor lemaradt!

14 vagyok és 15 leszek 2 hónap múlva.

2018. febr. 4. 09:11
 5/5 anonim válasza:
Keress közös témákat és beszélgess vele erről, ez egy nagyon jó ürügy lehet, hogy csak úgy odamehess hozzá és elkezdjetek beszélni. Ennyi idősen, gondolom hogy nem sokat van egyedül, hanem mindig ott vannak a barátnői es így kicsit kínos lenne odamenni. Ha viszont találsz egy ilyen témát, siman odamehetsz, hogy megkérdezd róla. Aztán meg majd jön a többi magától, de legyél te a kezdeményező, mert valószínűleg ő is ugyan olyan "nyuszi", mint te, szóval ne aggódj! Sok sikert!:)
2018. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!