Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vesz észre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz észre?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy lány a suliból 9 hónapja,lány vagyok én is.10.esek vagyunk most és ő az évfolyamtársam nem is ismerem de olyan mint ha szerelmes lennék belé,nem kell más csak ő,folyton rá gondolok.

Szóval egyik osztálytársam ennek a lánynak általános suliba az osztálytársa volt és szóltam ennek az osztálytársamnak még 9.-be,hogy ennek a lányak mondja meg,hogy nekem ő tetszik.El is mondta.Akkor ez a lány folyamatossan engem nézett,egyik osztálytársával mosolyogtak rajtam (aki biszex)

És ez volt 9.-be.

Ahogy 10.esek lettünk sose néz rám nem is mosolyog és ezek tökre hiányoznak,teljessen levegőnek néz.

Elöttem csókolózik a pasijával.

Meg így 10. alatt láttam,hogy egyszer rám nézett de úgy nézett,hogy majdnem megölt a tekintetével.

Miért csinálja ezt?

9.be folyton bámult,mosolygott rám most meg levegőnek néz.



2017. dec. 17. 15:58
 1/5 anonim válasza:
31%
Mert nem tudsz nokedlit szaggatni.
2017. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
79%
Írj rá, tisztázd vele.
2017. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Mert boldog a pasijával és tudomást sem szeretne venni rólad.Ha van benned egy kis emberség,akkor békén hagyod.
2017. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg volt olyan is, hogy rám köszönt régen,hogy: "Szia cica":D

Meg mostanába azt látom, hogy ha a folyoson elmegy melettem és egyik haverjával beszélget és amikor oda ér hozzám akkor elcsendesül...

2017. dec. 19. 06:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerelmet vallottam neki
2017. dec. 29. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!