Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek említsem meg neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KingArtasz kérdése:

Szerintetek említsem meg neki vagy majd úgyis ki fog alakulni?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt és még 1 puszit nem kaptam tőle. Ahányszor meglát a suliban vagy találkozunk az utcán megölel, de több akkor történik ha én kezdeményezek és akkor is igencsak egyoldalú. Neki ez az első kapcsolata. Nem utasítja vissza amikor meg akarom puszilni, de ő még engem sosem próbált.

15 vagyok, a lány 14.



2018. febr. 4. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Légy vele türelmes, 14 éves könyörgöm...

Beszéld meg vele, de ne erőltesd .. :)

2018. febr. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan ezt neki is így elmondhatod. De ne számon kérően, csak mondd azt hogy jól esne ha néha ő is kezdeményezne, de ha neki ez még sok akkor megérted és az ölelés is jól esik tőle, csak jelzed hogy puszit is szeretnél kapni. De mondd hozzá hogy nem szeretnél semmit se sürgetni! :) 22/N
2018. febr. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan kialakul. 14 éves, első kapcsolattal. Nekem is ennyi idősen volt az első, és nem azért, mert nem tetszett a barátom nem csókoltam meg, adtam neki egy puszit csak úgy, hanem mert őszintén nem mertem. Nem tudtam hogy kell csókolózni, féltem, hogy jól csinálom, nem mertem megpuszilni nehogy azt is elrontsam, stb, stb. Azt meg ne is említsük, hogy egyfolytában azon kattogtam, amikor csókolóztunk, hogy "atya ég! Biztos rosszul csinálom, tuti kiábrándul belőlem!"

Úgyhogy ha hasonlóan gondolkodik a barátnőd, akkor nyugi, ki fog alakulni. Egyre bátrabb lesz ;)

16/L

2018. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, amikor úgy adódott megemlítettem neki és mondta hogy szívesen adna, de nem ér fel az arcomig, lentebb pedig elég kínos :D (ha lábujjhegyre áll, akkor ér az államig)
2018. febr. 4. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!