Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert van az ha egy fiuval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az ha egy fiuval kezdene valami alakulni en beijedek es teljesen elbizonytalanodok magamba?

Figyelt kérdés

15 eves vagyok.

Volt mar egy baratom aki nagyon szeretett de en ot nem ugy ahogy o engem. Ha komolyabbra fordultak a dolgok akkor mar nem is akartam semmit. Mondjuk volt ra okom h szakitsak vele... De nem is szerettem vele talalkozni meg nagyon izgultam.

Most van egy masik fiu aki a volt pasim haverja..

Egy honapja kb h beszelunk fb-n es tok joba lettunk. Tegnap este talalkoztunk es nagyon jol elvoltunk. Egesz este nevetgeltunk meg nagyon aranyos volt. Es mar beszeltuk h penteken is talalkozunk ( o nagyon szeretne) de talan akkor a haverjai is ott lennenek de elotte akar meg velem korabban talizni.

Mar megint beijedtem h mi lesz.

Es ilyenkor elbizonytalanodok magamba teljesen.

De lehet h varnom kene meg a fius dolgokkal. (Sok fiunak tetszek es ez nem

Tul jo)

Csak nem akarom ot elvesziteni.

Masik h anyaek se orulnenek ha lenne baratom foleg nem apa es szerintem ez nagyon befolyasol. Rosszul esik h ok ezt nem akarjak. Pedig semmi rosszat nem csinalnek ha lenne baratom.

Velemeny? De az is lehet h nem akartobbet mint baratsag csak szepnek tart meg ilyenek.

Miert vagyok ilyen?

Van aki hasonlo cipoben jar?


2016. márc. 15. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ne a szüleid döntsék el hogy kell-e neked pár... és ha neked ez nem jön természetesen akkor hagyd a társkeresést és foglalkozz inkább azzal ami fontos, pl. tanulás amivel elhelyezed az életed alapját. + a fiúk nagyrésze még éretlen ebben a korban (veled az élen) szóval inkább várj 4-5 évet. vagy pedig szard le a véleményem és folytasd ahogyan akarod.
2016. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tobb fiut is elutasitottam mar es vege lett a baratsagunknak amit nagyon sajnalol.

Tudom, h teljesen tapasztalatlan vagyok.

Fogalmam sincs h mit csinaljak.

2016. márc. 15. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
semmit, ne keress társat, maradj mindenki barátja és csináld a sulit. mond meg mindenkinek akiről tudod hogy bejössz neki- hogy te nem keresel kapcsolatot és ne pocsékolják rád az idejüket.. ennyit megérdemelnek ha te nem vagy elég érett egy kapcsolathoz (nem mintha ők igen, de ez más téma)
2016. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

En nem akarok kapcsolatot.

Viszont ha mondjuk bemegyunk a varosba baratokkal es van egy helyes fiu akivel jol elvagyok akkor meg a csok is beleferne. De a kapcsoalt nem. Ez normalis. Ne ertsetek felere en nem akarok ribis lenni de pl van ket fiu aki ha megcsokolna bizos bem ellenkeznek.

Nyilvan ezt nem mondom senkinek.

De aki helyes, kedves, jofej azt nagyon sajnalom ha vissza kell utasitanom viszont nem tudnam elkepzelni h jarjunk.

2016. márc. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!