Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Anya nem engedi, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya nem engedi, hogy a barátomnál aludjak, mert azt hiszi, hogy csak azért akarom, mert szexelni akarunk. Mit tegyek, hogy higgyen végre nekem?

Figyelt kérdés

TÉNYLEG nem a szex miatt akarok nála aludni. (Egyébiránt szűz vagyok. Nem is tervezem elveszíteni a közeljövőben.) Egyszerűen csak annyira csodás lenne vele aludni, amellett ébredni, akit szeretek. Ez szerintem nagyobb lépés egy kapcsolatban, mint mondjuk a szex... Ezt elmondtam anyának, de o továbbra sem akar hallani róla. Pedig kedveli a barátomat; az anyjával legjobb barátok ezer éve, a baratom noverere vigyázott régebben, ha az anyja nem ért ra.


Mit kene csinálnom meg, hogy elhiggye, hogy nem szexelni akarunk? Köszi a válaszokat!


Ja es 16/L, 17/F (harmadikos gimisek volnánk ;))


2017. szept. 23. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Aludjatok hármasban :D

(Bocsi, nem hagyhattam ki)


Egyébként mást nem nagyon tudsz csinálni mint győzködni... Esetleg a barátod is elmondhatja a véleményét a dologról, illetve megigérheti hogy csak alvás lesz.

Esetleg a barátod anyjával is beszélhetnétek, ha ő nem ellenzi, hogy győzze meg a Te anyukádat. Mondhatja azt hogy majd figyel rátok, vagy "hallgatózik" vagy valami ilyesmi és nem lesz baj, hátha ettől megnyugszik anyud és elenged.

2017. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Hát márpedig a barátod majd szerinted mit akar? Hát nem estimesét nézni veled az ágyban


Így fog ágaskodni szegénynek a farka egész éjjel. Ha azt akarod hogy szenvedjen akkor nyugodtan

2017. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
16%
Szia! Arról esetleg nem lehet szó, hogy a barátod aludjon nálatok? Mi úgy szoktunk, anyum engem sem engedne át. (16/l)
2017. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Szexelni nappal is lehet, sose értettem ezt a logikát, mit gondol mikor nappal átmész mit csináltok, sakkoztok?
2017. szept. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
TE nem akarsz szexelni, ő meg igen és SIMÁN ledumálja rólad a bugyit ;)
2017. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!