Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Együtt vagyok valakivel akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok valakivel akit nem is biztos hogy szeretek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt a sráccal, aki engem nagyon szeret de úgy érzem hogy nem tudom viszonozni. Mindkettőnknek ez az első párkapcsolata és ezért ő eléggé ragaszkodik hozzám. Sokszor veszekszünk és próbálok jeleket adni arra hogy nem érzek szerelmet de ő nem igazán veszi észre ezeket vagy nem törődik vele. Tudom hogy ha szakítanék vele nagyon rossz lenne neki, ezért nem merem megtenni. És lehet hogy akár még kialakulhat valami, mert az elején még én is éreztem valamit. Szerintetek mit kéne tennem? 15/Lány
2018. febr. 13. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal teszel rosszat, ha nem mondod el neki. 1 hónap után veszekedni... Nincs már sok a szakításig. Hagydel, idővel elenged.
2018. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, de ez a srác az osztálytársam, és így még kellemetlenebb lenne a szakítás. Ráadásul a testvére is az osztályomba jár...
2018. febr. 13. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
És akkor most erőből vele maradsz mert kellemetlen lenne? Mi értelme hazudni.
2018. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kell egyáltalán belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol nem érzel semmit? Szakíts vele, majd mást szeretni fogsz. Ez baromi öregesen fog hangzani, de idővel úgy fogsz erre vissza gondolni, hogy "nem is volt ez nagy dolog". Szóval ne kínozd magad egy rossz kapcsolatban életed végéig.
2018. febr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!