Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti együtt töltenétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti együtt töltenétek a Valentin napot a barátnőtökkel ebben az esetben? 19L

Figyelt kérdés

Mindketten más városban vagyunk az egyetem miatt, de csak 1,5 óra köztünk az út. Ám a barátom nem akar csak ezért hazautazni hozzám,pedig én nayon szeretném,hogy együtt töltsük,mert fontos szamomra. Ti is így cselekednétek,mint a barátom? :(

Össze is vesztünk emiatt.



2018. febr. 13. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból hazamennék, ha a lány nem is kéri, ha kéri akkor meg rohannék.
2018. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:(

ő nem jön,mert órái lesznek,pedig lehetne hiányozni,én is hiányoztam már miatta

2018. febr. 13. 20:31
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Tudod valamilyen téren meg tudom érteni barátod mert az év 365 napján kell szeressétek egymást és nem csak valentin napod ha igazán szereted emiatt nem szabad összevesznetek és ha megértem ha most a fiunak a suli a jövője a fontosabb ne legyél azért önző sem ;)
2018. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén találkoztok? Ha igen akkor ne fújd fel ezt, ilyen az élet, órái vannak... Ha szeretitek egymást akkor hétvégén is lehet Valentin napot tartani.
2018. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Szerintem alap hogy elmegyek valentin napkor a barátnőmhöz, én ezt tenném legalábbis az már más kérdés hogy ez nem kivitelezhető xd
2018. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton én is elmennék, de ha a barátnőm ilyen kötelező elvárásként kezelné ezt a hülye ünnepet, már meggondolnám.
2018. febr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Szia :)

Igazából megértelek téged is,de a barátodat is. A valentin nap továbbra sem Magyar ünnep :) Szeretnetek kell egymást minden nap,ahogyan ezt előttem is írták már. DE! Pont emiatt,bármelyik nap lehet "Valentin nap". Sőt,igazából mindegyiknek annak kellene lennie. Beszéljétek meg inkább. Keressetek egy időpontot,ami mindkettőtöknek megfelel. Nem kell ennek pont mára esnie. És amúgy én azt is el tudom képzelni,hogy csak azért mondja ezt,mert meg akar lepni. Nem kell rögtön a rosszra gondolni, inkább legyetek boldogok együtt. Örüljetek annak,hogy szeretitek egymást. Azon akadj majd ki,ha más lány miatt nem megy el :)

2018. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan,hogy csak ugy meglep. Sose romantikazunk,hiaba kerem tole,higy neha legyen. Ezert is szerettem vopna,hogy legalabb ma. De nem jon
2018. febr. 14. 14:04
 9/12 anonim válasza:
100%
Vehetne komolyabban is.
2018. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Először barátnő kéne hozzá :( :DD
2018. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!