Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek kéne erről nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kéne erről nekem beszélnem vele?

Figyelt kérdés
Úgy érzem szégyell 4 hónapja járunk és még se a szülei nem tudnak a kapcsolatáról se a haverjai nagy része. Múltkor úgy volt hogy találkozunk és az egyik haverja hozzánkcsapódott és előtte még köszönni is alig akart nekem meg hozzám se szólt nagyon. Annyira érdekes... Ha ketten vagyunk úgy érzem hogy szeret de ilyenkor meg mint egy idegen. Egyre jobban aggaszt a dolog nem sírok is miatta de eddig még nem mondtam neki mert félek hogy hisztisnek fog tartani

2018. febr. 13. 21:54
 1/5 Mádár0218 ***** válasza:
Ha szégyel téged az elég rossz, és inkább beszélj vele aki emiatt tartana hisztisnek elég idióta szerintem, jobb lenne ha megbeszélnétek
2018. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Igen ez a szégyent mutatja.Sajnálom hidd el s szégyellem magam helyette is.Nőknél csak belsőt nézni szabad,s ott szinte mind tiszta.Pedig tuti tündéri lehetsz
2018. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mádár0218 ***** válasza:
#2 azért csak is csak a Belsőt nézni elvont
2018. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a haverjait szégyenli előtted?
2018. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szégyell. Lehet, hogy attól fél, hogy nem fogadnának el a haverjai, vagy te nem fogadnád el a haverjait, ezért bizonytalan. :)
2018. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!