Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt tudom, hogy baj van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tudom, hogy baj van velem! Kivel kellene erről beszélnem?

Figyelt kérdés

Nos!


24 éves lány vagyok és szűz. Igen, ilyenkor az emberek általában 3 dologra asszociálnak a mondat elolvasása után: csúnya, prűd vagy elviselhetetlen természet.


Csúnya nem vagyok és ezt most minden nagyképűség nélkül mondom. Általában a pasik döntő többségének nagyon is szoktam tetszeni. Prűdnek sem tartom magam, mert a szexet meg már kívánom/kívánnám. Nem vagyok egyszerű természet, de közel sem vagyok elviselhetetlen.

A gond ott kezdődik, hogy egyszerűen nincs olyan pasi, akivel eltudnék bármilyen kapcsolatot is képzelni. (még a nekem tetsző pasival sem) Oké, szexkapcsolatot igen, de azt meg nem szeretnék!


A munkahelyemen van most egy férfi. Nagyon helyes, aranyosnak is tűnik, kinézetre és viselkedésre is teljesen rendben van. És mégsem tudnék vele semmit sem elképzelni.

Érzem rajta, hogy próbál közeledni, de gondolom látja rajtam ezt a távolságtartást...


Igazából az lenne a kérdésem, hogy ezen ki tudna segíteni?

Persze azt tudom, hogy elsősorban nekem kell változnom.

Próbálok is ellene tenni. De egyszerűen amikor érzem egy pasin, hogy tetszem neki, akkor már egyáltalán nem érdekel, nyűgnek érzem az egész közeledését...

Másnál is volt már ilyen?


Pszichológushoz vagy inkább egy szexuálpszichológushoz kellene fordulnom?


2016. júl. 21. 19:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ezek a férfiak nem felelnek meg az elvárásaidnak, vagy szimplán nem szereted ha valaki közeledik feléd?
2016. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

pszichológus mindenképp segítene szerintem:)

de nekem az a megérzésem h a kapcsolat mibenlététől tartasz, hogy mivel jár és neked ebben mit KELL csinálnod, és így elmegy tőle a kedved az egésztől><

volt már amúgy kapcsolatod?

2016. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Első körben egy pszichológus kellene, ez nagyon nem szexuálpszichológiai kérdés (még).


Előbb rá kellene jönni, hogy mi lehet a valódi ok, félsz ezektől a férfiaktól? a csalódástól? vagy rossz élmények, tapasztalatok vannak a háttérben? millió indítékod lehet, egy jó szakember meg fogja találni, és segít, hogy rágyere a megoldásra.

2016. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Semmi baj nincs azokkal a férfiakkal, akik közelednek.

Jó, egy-két kivétellel!


Szerintem nem a közeledéssel van baj, vagyis nem tudom...

Az mondjuk szokott zavarni, hogy nem tudok úgy elmenni az utcán, hogy ne bámuljanak meg a férfiak...

Nem öltözködöm kirívóan, mielőtt valaki esetleg ezt feltételezné ebből a mondatomból. Az tény és való, hogy nőiesen szoktam öltözködni, de kb. ennyi.

2016. júl. 21. 19:26
 5/29 anonim ***** válasza:

De akkor nem értelek, szóval szerinted nincs baj a férfiakkal, de nem a közeledés zavar.

Vonzódsz amúgy a férfiakhoz? Nem lehet, hogy leszbikus vagy? Bocs a hülye kérdésért, de ha nem vagy aszexuális, és mivel kívánod a szexet, ezért az nem lehetsz.

Vagy esetleg tényleg a férfiakkal van baj, és a képzeletedben lévő lovagra vágysz? Első voltam.

2016. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolatom még nem volt!

Túl vagyok már jó pár randin is. Onnan is úgy jöttem haza, hogy jó volt, de olyan semmilyen.

Fura, mert a pasik szoktak keresni már rögtön a randik után. Pedig én azt gondolnám, hogy nekik is olyan jellegtelen volt a randi, mint nekem. Ezzel a szóval nem szeretném őket megbántani, de tényleg nem mozgattak meg bennem semmit sem.


Viszonylag későn kezdtem el érdeklődni a férfiak iránt. talán 21 vagy 22 éves lehettem. Addig haveri szinten elvoltam velük.


Ja, igen! Valaki kérdezte, hogy volt-e már rossz tapasztalatom. Igen, volt egy-kettő, de nem gondolnám, hogy azok miatt lennék "ilyen". Mert szerintem azokon már rég túltettem magam. Habár aztán ki tudja...?!

2016. júl. 21. 19:37
 7/29 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos mégis van egy belső elvárásod, amit nem vallasz be magadnak, de ennek a férfiak nem felelnek meg, így nem mozgatnak meg benned semmit. Nem tudom, hogy mit tehetnél, első körben mindenképpen legyél nyitottabb, és azoknak a férfiaknak, akik számodra vonzóak, adj egy esélyt. Lehet csak túl hamar lemondasz mindenkiről, és nincs idejük kibontakozni, és előhozni azt az énjüket, amit megkedvelhetnél. Nem lesz egyszerű, de tudsz ellenne tenni, hogyha szeretnél. Ha nyitottabb leszel, szerintem megoldódnak a problémáid. Még mindig első :D
2016. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%

Nézd, ezt a kérdést senki nem fogja megfejteni neked így online, 10 perc alatt, még egy pszichológus sem...


Okoskodni, tippelgetni lehet, de ez nem olyan típusú kérdés, hogy "csak a 190 centis, vizilabdás, milliárdosok jönnek be, így nem találok senkit, segítsetek", mert arra könnyű azt mondani, hogy keress elérhető párt...


Ahogy leírod nálad inkább valami pszichés indíték lesz például azzal, hogy nyűgnek érzed, hogy el sem tudod képzelni, hogy együtt legyetek (már szexen kívül).


Innentől itt rajtad múlik, hogy keresel e segítséget, és megpróbálsz rájönni a hozzáállásod igazi okára, vagy elég a "fingreszelés", amit a GYK és a többi netes fórum tud ezen a téren nyújtani

2016. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

#7


Elég nyitott vagyok. Bevallom egy-két évvel ezelőtt nem voltam az, de elég sokat változtam ilyen téren a jó irányba.


Adtam nem is egy esélyt azoknak a férfiaknak, akik egy kicsit is vonzóak voltak. (Hozzáteszem ezek olyan pasik voltak, akik után más lányok futottak.)

De hiába, nem volt jó. Azt éreztem, hogy: "jajj ne, már megint ír, jajj ne már megint találkozna. Minek? Amikor pár napja is beszéltünk."

Az egyik ismerősöm szerint, csak annyi a baj, hogy nem találtam meg még a nekem tetsző pasit...

De ennyi pasi közül? Nem hiszem...


Nem akarok itt picsogni, szerencsétlenkedni, mert alapjáraton én sem szeretem az olyan embereket, akik szerencsétlenkednek, de ilyen téren annyira bénának érzem magam.

2016. júl. 21. 19:50
 10/29 anonim ***** válasza:
túl válogatós vagy szerintem ennyi az egész :D
2016. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!