Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A fiúmat kétszer is megsimogat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúmat kétszer is megsimogatta egy másik fiú és számonkérésnél még neki állt feljebb-most mit gondoljak erről?

Figyelt kérdés

Röviden az van hogy a fiúmat egy másik fiú osztálytársa kétszer is megsimogatta, mindkettőt épp láttam. Nem tapizásra kell gondolni, csak a kezét és a haját simította végig.

Amikor szóba hoztam később hogy mégis ez mi volt, a fiúm azt mondta, nincs ebben semmi elvégre nem ő simogatott. Hát tényleg nem ő csak hagyta és nem mondta annak a másik fiúnak hogy vidd akezed innen vagy eltöröm. Mert kb ezt várnám.


Szóval szerinte nincs ebben semmi és én csak két esetet tudok aztán ki tudja mi az amiről nem is tudok.

Mit gondoljak erről az egészről?

A másik fiú a simogató egy nagyon csendes nagyon vékony kis nebáncsvirág fiúka, simán el tudom képzelni hogy langyi.


2018. febr. 16. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát én 1 pasinak engedtem meg, hogy megsimogasson de neki is csak poénból.


És tudom, hogy nem nagy segítség és, hogy valszeg lepontoztok, de sokan csak azután jönnek rá, hogy melegek miután volt már egy csomó barátnőjük. Szóval elképzelhető, hogy ő is ilyen

2018. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"hogy melegek miután volt már egy csomó barátnőjük"


nem kötözködni akarok de azokat nem melegnek hanem bi-nek hívják.

2018. febr. 16. 16:54
 3/12 A kérdező kommentje:

"gy csomó barátnőjük"


Tudtommal 1 volt /van neki én.

2018. febr. 16. 16:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a biszexekre gondolok. Vannak még sztárok is, akiknek model barátnőjük is volt mire, rájöttek, hogy melegek. Csak nem fogadták el, elnyomták Stb.....

Amúgy meg nem akartam előre szaladni, nem biztos, hogy meleg a pasid.

2018. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

ha a pasid nem búza akkor mit féltékenykedsz?? 2 heteró pasi közt tuti nem lesz semmi 1 heteró és egy meleg között se...

ha a pasid szeret és nem meleg mért vagy féltékeny egy másik pasira??

mi az osztályba egész nap fesztünk meg a másik karját/mellét fogdossuk hogy köcsög jól meg nőttél stb...

akkor mi lenne??

ha másik csaj simogatná akkor lenne gáz... de pasira minek vagy féltékeny??

2018. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
62%

"mi az osztályba egész nap fesztünk meg a másik karját/mellét fogdossuk hogy köcsög jól meg nőttél stb..."


Ez valami elmegyógyintézet vagy fogyatékosok gyűjtője?

ÉLETEMBEN nem láttam még ilyet sehol. Soha.


Én fiú vagyok és ha nekem egy akármilyen haverom megfogdosná a mellem karom hogy tesó jóóó megnőttél hát olyat beba**nék neki hogy a mentő vinné el.


De mondom soha az életben én ilyet még nem láttam.

2018. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 te biztos ilyen karótnyelt nyomorék vagy :D


egybk feleslegesen aggódsz, ha hallanád , hogy mikkel poénkodnak egymást közt :DDDD

de ez csak vicc, szóval ne legyél hülye p*csa

2018. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, szeirntem is csak poénkodtakxd
2018. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Látom sok itt a kigyúrt csávó mindneki verekedni akar meg le baszni egyet a másiknak , kérdező nem lehet h ők is csak viccelődtek ?
2018. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6 lehet nem olyan közösségbe jársz akik gyúrnak, mi egész nap az edzés terveket, a táplálék kiegészítőket és a helyes táplálkozást beszéljük osztályon belül, szoktuk nézni a másikat is hogy ugyan mennyit fejlődött, mert pl edzés tervet váltott vagy épp új gyakorlatba kezdett, és ha úgy van egymás között tovább adjuk a tudást, most az hogy a másik karját megfogod, vagy a mellét nincs belőlle semmi

ami tulzás az az mikor egymás seggét csapkodják (ilyet főleg lányoknál láttam, de fiúknál se ritka)

de gondolom te egy ilyen nagyon vagány csávó lehetsz ha mindenkit megvernél...

az ilyenekről szokott kiderülni hogy homok került a gépezetbe, hogy rosszul van attól ha más pasi megérinti, mivel nem meri elfogadni saját nemi identitását... aki tudja hogy a lányokat szereti annál nem jelent az semmit ha megfogják a karját, mivel nincsen semmi szexuális jellege, de ha ennyitől rosszul lennél lehet nincs nállad minden rendben

2018. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!