Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti azokat a tárgyakat, ékszere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti azokat a tárgyakat, ékszereket, akármit amit a barátnőtök/barátotok adott nektek szakítás után kidobjátok vagy megtartjátok emlékbe?

Figyelt kérdés
Eddig az összes barátnőmtől kaptam valamit, mindegyiket megőriztem, sőt az egyik karkötőt a mai napig hordom. Ti hogy vagytok ezzel? :)

2018. jan. 14. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt amit megőriztem..de olyan is amit tönkre tettem utána visszaadtam a srácnak:) (hozzáteszem, ez azért is volt mert elég csúnyán váltunk el +megcsalt)
2018. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megcsalásnál ez érthető, engem szerencsére még egy lány sem csalt meg. (Habár kitudja :D)
2018. jan. 14. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
En nem dobtam ki őket, van egy dobozom erre a célra. Ha valakivel szakitok, elpakolom oda a cuccokat tőle, es elrakom egy olyan helyre, amit nem sűrűn látok. Tönkre meg nem tettem semmit, de egyszer tuti lesz ilyen :D
2018. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy az exem 99%-ban olyan dolgokt adott ajándékba, amit ki nem állhattam hordja a franc.


- utálom az aranyat, erre abból karkötő

- édes parfüm, mikor tudja hogy rosszul leszek tőle

- Asimov-trilógia, holott nem szeretem az írót...


Volt, amit elajándékoztam de zömmel kidobtam a fenébe.

2018. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!