Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan becézhetném a megsértőd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan becézhetném a megsértődött barátnőmet?

Figyelt kérdés

Megsértődött rám vmi hülyeség miatt, nem is lényeges. Valami olyasmi becenév kéne ami vicces, de aranyos.

előre is köszi



2018. febr. 21. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérj tőle bocsánatot!
2018. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
"Mi a baj, lyukacskám?" XD
2018. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
husipókom, mókuskám, életem egyetlen értelme, babika, nyuszifül, drágaságom, kiscicuskám, madártejem-ez valami kaja; cukormókusom, cukorpingvinem, cukorborsócskám, kis hópihécském, kis salátástálam, medvetalpam, sörnyitóm, drágaszág, Fifikém, botmixerem, fenyőfaágam, tölgyfaágacskám, akácmezőm XD, kicsi tavaszkám, pónilovacskám, mézeskalácsocskám, liliomocskám, rózsavirágom, tündérbogárkám, kicsi angyalkám, lelkem virága, puszedlim, harmatnokedlim/tündérem; ambróziácskám, őzikém, nyúlagancsom, felhőcském, fellegtündérem
2018. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*Rapunzelem-ez most jutott eszembe, ez egy ilyen hosszúhajú mesebeli hercegnő, aki egy toronyban lakott, és a haján mászott fel a kedvese; Aranyhaj is az mint a Rapunzel/Rápánzel:D
2018. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
63%
Morci :D
2018. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-4.vagyok,eszembe jutott még, Pipacsom, pipacskám, kis jácintom
2018. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
CUNCIMÓKUS!!!
2018. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Mircimorci
2018. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
63%
Durci
2018. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én morcica vagyok ilyenkor. Mert morcos vagyok és kb mindig akkorára húzom össze magam mint egy kisállat miközben szomorkodom. :D
dec. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!