Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most megsértődött?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megsértődött?

Figyelt kérdés
Van egy csaj barátom, akivel 8 éve voltunk barátok. Régen beszéltünk és rá irtam, hogy mi a helyzet vele. Ő irta, hogy kéne találkozni. Én erre, hogy nem tudom mikor, mert megvárom a barátnőmet mindig. Erre elkezdett nem válaszolni pár percig, akkor sok kérdőjelt tett, meg minden. Én mindig barátként tekintettem rá és azt hittem ő is. Most akkor mivan?
2016. jún. 4. 22:10
 1/5 dankmemer ***** válasza:
igen
2016. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 éve? Az sok idő. De ha azt írja kéne találkozni akkor nem kell rögtön benyögnöd, hogy barátnőd van. És hol várod és miért? Minden áldott nap vársz rá és nincs egy szabad perced ahol teszem azt más barátokkal találkozhatsz? Hát az a helyzet, hogy erre én nem megsértődnék, hanem ideges lennék. Minek írsz neki akkor ha nem érdekel? Nem lehet, hogy őt is csak ez zavarta? Azért azt sem hinném, hogy ő 8 éve arra vár, hogy te ráírj, mert annyira beléd van esve...
2016. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Legalább már 4 hónapja nem beszéltünk és én irtam rá. Majd pár óra mulva vissza irt, azt egy időpontot akartunk egyeztetni, amikor ezt mondtam, hogy miért nem tudok jönni.
2016. jún. 4. 23:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem barátnőként tekintettem rá. Csak 8 évig barátok voltunk/vagyunk és én irtam rá, hogy mi a helyzet vele, barátilag, nem kapcsolatot akarok vele, mivel már van? Ha rá irok egy csajra, az már azt jelenti dugni akarok vele?
2016. jún. 4. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem erre gondoltam. Csak egy régi baráttal úgy is találkozhatsz, hogy nem mondod el neki feltétlen, hogy barátnőd van. Persze nem tudom, lehet volt rá okod, de mindegy. És ha már találkoztok és kiderül biztosra, hogy ő többet akar, akkor magyarázd el neki, hogy miért nem működne. És csak ekkor válna jogossá a felháborodásod, hogy megsértődött, mert így még ebben nem lehetsz biztos. De kérdezz rá, velem már volt hasonló, én is rákérdeztem és kaptam választ is, szóval ha téged zavar akkor mindenképp tedd szóvá.
2016. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!