Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Introvertáltan párkapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltan párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Mindig visszahúzódóbb voltam az átlagnál, sosem érdekelt a bulizás, sokkal jobban éreztem magam egyedül, otthon, könyvet olvasva, videojátékot játszva, vagy csak egyszerűen zenét hallgatva és fekve az ágyon. Végül mikor már anyám is azzal jött, hogy ideje lenne kimozdulnom, ki kéne élveznem a tini éveimet, nem otthon begubózva ténferegni, csak veszekedésbe keveredtünk. Nem érzem jól magam nagy tömegben, szociális programokon. Csak pár közeli barátom van, suliban is kb 1-2 emberrel beszélgetek. Utánanéztem a neten és 100%-ig biztos lettem benne hogy introvertált vagyok. Na most van a suliban egy fiú akivel már egy éve beszélgetek, és bevallotta hogy szeret, így 1-2 hete járunk, de nem tudom élvezni a kapcsolatot, hiszen nem szeretek találkozgatni, még az ölelés is nehezemre esik. És nem a sráccal van a baj, mert nagyon kedves és megértő. Nagyon kedvelem. De mégsem tudok mellette kibontakozni, és találkozgatni sem szeretnék vele. Mégis hogyan változhatnék meg, vagy mit tegyek? Nem szeretném elveszteni, de a visszahúzódó személyiségemmel sem tudom mit kezdjek. Nagyon kényelmetlenül érzem magam. Ő az első barátom.

16/L



2018. febr. 25. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hozzád hasonló barátot kell találnod, vagy a jelenleginek kell jobban igazodnia hozzád.
2018. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is elég zárózott vagyok. És ez nem azt jelenti, hogy fura lennél, egyszerűen csak nem vonz az agyatlan buli. Nagyon kedvesnek képzellek el, ez alapján a levél után, és szeretnék neked segíteni. Próbáljatok meg mondjuk közösen kockulni, vagy ha olvas a srác akkor rendezzetek közös olvasós délutánokat. Sokáig én sem tudtam nyitott lenni, ezt erőltetni sem szabad. Szerintem ha nem adod fel, és nem csak a szerelmed hanem legjobb barátodként is tekintesz rá, akkor idővel kellően közel leszel hozzá ahhoz, hogy szeresd a találkákat. Feltételezem, olyan helyen találkozhattok, ami benned rossz érzést kelthet. Gondolok itt olyan helyre ahol sokan vannak/ járkálnak. Ha ez így van javaslom, hogy olyan helyen találkozzatok, ahol kisebb eséllyel fordul elő tömeg, vagy sok járókelő. Ami a legfontosabb, szerintem nem kell megváltoznod, csak meg kell látnod az örömöt a kimozdulásban. Hiszen ha megváltoznál akkor nem az lennél akit megszeretett a fiú. Ha megy akkor próbálj pozitív gondolatokkal nekivágni. Én ha úgy érzem nincs kedvem valamihez, akkor igyekszem minél szélesebb mosollyal felvenni ez ellen a harcot, mert egy idő után tényleg úgy érzem, hogy örömmel vágok neki a dolognak. Próbáld össze gyűjteni, hogy mi az amit élvezel a találkozókban. Tehát, ne te változz, hanem a hozzá állásod a dolgokhoz. Hasonló helyzetben vagyok mint te. Próbáld mindenben meglátni a szépet, és akkor öröm lesz kimozdulni, akár nagyobb társaságban is. 18/l
2018. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele a problémáról. Ha neked való fiú, akkor megérti és valószínűleg együtt ki tudtok okoskodni valamit.
2018. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!