Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nem rég ismertem meg pár hónapja, és iszonyatosan tettszik nekem,és itt nem a külsőségekről beszélek, belsőleg fogott meg leginkább, sok közös dolog van bennünk, és most először érzem egy lánnyal kapcsolatban hogy érte bármit megtennék. Kiderült, hogy én sem hagyom őt hidegen,szimpatikus vagyok neki.

De valahogy úgy alakult, hogy végül egy másik sráccal jött össze. Annyit tudni kell hogy, messze laknak egymástól, 4 óra vonat út, szóval keveset találkoznak.

Viszont nem tettem le róla, és ő se akarta hogy megszakítsuk a kapcsolatot. Próbálkozni fogok nála, de persze nem viszem túlzásba.

Nektek mi a véleményetek erről? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2018. febr. 21. 18:55
 1/1 Tóth Renátó ***** válasza:
Próbáld meg elhívni randira,bár kissé szemét dolog a másik sráccal szemben,de mindig a nő választ.Ha most nincs esélyed az kiderül helyben.
2018. febr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!