Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem merem megcsókolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem megcsókolni?

Figyelt kérdés
Szóval. Van fium 2,5hónapja. Arcrapuszi már volt és volt szájra is. De nem csókoltuk még meg egymást mikor megöleljül egymást. Megfogja a hátamat full közel vagyunk egymashoz de nem merjük egymást megpuszilni. Segítsetek. Ha ő nem mer kezdeményezni akkor sehítsetek hogy én hogy és mit csináljak veletek hogy volt ez az egesz pls kerlek segítsetek es meseljetek.. A válaszokat előre koszi. PUSZI♡♡♡♡
2018. márc. 12. 23:00
 1/3 Mádár0218 ***** válasza:

Ha már úgy is közel vagytok, kicsit döntsd be a fejed, tedd a szádat az övére és dugd be a nyelved, onnantól ő is rá jön a többire.


Ha ő nem lép lépj te

2018. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen erőteljesen puszilgattam az ágyneműt, az ajtófélfát, az anyámat. Mert szingli voltam, és elegem volt abból.


Amúgy jól mondja az első csináld úgy!

2018. márc. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a fiudat kerdezned meg errol. "Te Christofel, nincs kedved rendesen megcsokolni?" Ha 2.5 honapja együtt vagytok csak meg lehet ennyit kerdezni, nem?
2018. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!