Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az tényleg igaz, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy egy lányt egy buliban vagy ilyesmi helyen csak egy éjszakára lehet fel szedni? És mennyi idő alatt lehet fel szedni egy lányt hosszabb időre?

Figyelt kérdés

Nos mennyi idő alatt lehet fel szedni egy lányt hosszabb időre is akár? A hosszabb időt úgy gondolom ,hogy hónapokra/évekre is akár! Itt most szép lányokra gondolok, vagy olyanra aki nehéz eset is! Persze ez sok mindentől függ. Mert természetesen nem biztos amúgy sem, hogy hosszabb ideig együtt leszünk! De halottam már olyat, hogy fel lehet szedni bármilyen lányt! Akár fél óra alatt persze nekem az is jó ha pár hét múlva össze jönne! De az a kérdés, hogy lehetne e esélyem ennyi idő múlva is hosszabb kapcsolatra? Na meg van kiszemeltem is aki abba a városban lakik ahol én. De nem egy iskolába járunk. És max általában csak facen tudnbeszélni vele. Na meg amikaor van akkor bulikon! Épp ezért kapcsolódik ide a kérdés, hogy valóban igaz e , hogy diszkokban,kocsmákban,stb. Csak 1 alkalomra lehet e fel szedni egy lányt? Még akkor is ha helyi lányról van szó! megyek hétvégén bulizni. Akik abba a suliba járnak ahova ő és ismertik. És remélhetőleg megismerhetem a csajt. azt nem tudom, hogy csak beszélek vele vagy fel is szedem arra az "éjszakára"!

Nos


A faces dolognál azt akartasm írni, hogy tudnék, csak bugos az írás...



2018. márc. 13. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.

Persze sokan azért járnak buliba, hogy csak egy kis kalandot keressenek. De nem mindenki. Sőt, én inkább fordítva hallottam. A fiúk csak szexet akarnak, a lányok meg reménykednek, hogy lehet belőle komolyabb is.

2018. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz, ellenpélda: osztálytársam is buliban jött össze egy kicsit több, mint fél éves kapcsolatra egy csajjal
2018. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan a bús fenebol vetted ezt a baromságot?? O.o Amúgy meg az látszik a lányon (akar külsőn is, de inkább azon, ha kozonsegesen viselkedik), szóval időben ki lehet szurni az ilyeneket, akikkel nem érdemes semmit “csinálni”.
2018. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké akkor jó Na és akkor mennyi idő alatt lehet fel szedni egy lányt akar hosszabb kapcsolatra is?!
2018. márc. 13. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ, ha normálishoz akarsz odamenni, akkor legyél rendes, lehetőleg ne nyomulj rá, táncolj vele, beszélgess aztán onnantól majd kiderül.
2018. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
1 hetet adj neki tobbet ne. ha az alatt semmi menj tovabb. hamar kiderul h lessz e valami vagy se van e vonzalom ilyesmi. nem kell hozza 2-3 honap. meg mire megfarkalod aztan nagy nulla aztan el basztal ra sok idot.
2018. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És akkor is elég lehet 1 hét ha pl 1 hete ismerjük egymást?!
2018. márc. 16. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!