Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tarthat örökké vagy akár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthat örökké vagy akár hosszabb ideig ez a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, 14 éves, a barátom 16. Nagyon jól megvagyunk 5 hónapja, még veszekedés sem volt, emellé még ő a legjobb barátom is egyben, ugyanis mindent megbeszélünk és minden titkomat, ciki sztorimat vele osztom meg. Mindenki aztmondja, hogy mennyire összeillünk, és, hogy csoda, hogy ennyire jól kijövünk egymással, mert a korunkbeli tiniknek nem szól másról a kapcsolat mint a szexről. Viszont én tényleg szívből szeretem, és ő is engem, mert mindig mindenben ott van a szándéka, mindig gondol rám és mindig képes meglepni kis dolgokkal, és látom rajta, hogy én vagyok a mindene. Ô sokkal inkább lelkisebb és romantikusabb fiú, nem a szexre megy ki. Őszintén ilyen fiút találni, 2017ben szinte esélytelen, és nem szeretném elveszíteni, mert benne tényleg minden megvan ami csak nekem kell. Szerintetek meddig tarthat kortól független?

2017. dec. 18. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tarthat örökké vagy akár hosszabb ideig" Az "örökké"-t még felfogom, de hosszabb ideig hova tovább?


Nem lesz népszerű a hozzászólásom, már látom.

Benne van a pakliban hogy hosszútávú lesz a sztori, de ha a realitásokat nézzük, 2-3, a legnagyobb jóindulattal pedig 4-6 évet saccolnék. De valószínűleg még 2 év sem lesz.

Ebben az életkorban nagyon rövid idő alatt és rengeteget változik az ember értékrendje, személyisége, életcéljai, viselkedése. Annak az esélye, hogy ez két embernél annyira egy irányba haladjon, hogy még a pár év múlva jelentkező "felrobbanak a hormonok" problémát is áthidalja... Mondjuk, hogy nem nagy még egy rendkívül ingerszegény környezetben sem.

Mindemellett szép gondolat, hogy "benne tényleg minden megvan ami csak neked kell", de egészséges esetben az, hogy mi kell neked 10 év múlva egy párkapcsolatban jó eséllyel köszönőviszonyban nem lesz azzal, ami most megfogott benne.


De hé! Nem így kell hozzáállni ezekhez a tini szerelmekhez, hogy örök idő három nap... érezzétek jól magatokat, ez az egy számít. Plusz vidáman megeshet, hogy tévedek, és tényleg nagyon rátaláltatok egymásra. Ha így lesz, az esküvő környékén írjátok meg. Szeretem a love storykat :)

Úgyhogy további boldogságot!

2017. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért mi mondjuk meg?:D

Szeretitek egymást, ez remek:) csodás, hogy találtál magadnak egy ilyen párt. Az, hogy nem veszekedtetek még is tök jó, de elképzelhetetlen h nem fogtok vmikor... A párkapcsolatokban ki kell bírni, és meg kell oldani minden esetleges problémát, továbbá fenn kell tartani a szerelmet, egymás kölcsönös megbecsülését, tiszteletét.

Ha ez sikerül, és nem nézeget egyikőtök sem másfelé, akkor nagyon szép és remek életetek lesz :) De nem vagyunk jósok, nem tudjuk megmondani, mi h fog alakulni:D az esély adott, használd ki ;) :D

2017. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"...örökké, vagy akár hosszabb ideig..."


Utálni fogsz, de kérlek, ezt fejtsd ki nekem.

2017. dec. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Unikornispata válasza:
Gimi negyedik napján megláttam,és éreztem,hogy ő sokkal másabb,mint a korombeliek.Ennek több,mint 9 éve, 5 éve együtt vagyunk :)
2017. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Unikornispata válasza:
Ja,lemaradt a lényeg:szóval nem lehetetlen,de attól függ hogy a személyiségetek és az igényeitek mennyit fog változni.Én drukkolok :)
2017. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valasszokat. 3, egy kicsit ketertelmuen irtam, a "hosszabb ideig" az nem az orokre szora vonatkozik. Hanem tartosabb es hosszabb ideig.
2017. dec. 22. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!