Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam a barátommal de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal de azóta megállás nélkül sírok. (bocsánat ha összeszedettlenül írtam le a sztorit, csapong a gondolatom hogy helyesen tettem-e vagy sem? )

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint 1 évig voltunk együtt. Jól indult minden de valahol az 5-6.hónap körül kezdődtek a nagyobb problémák. Ha valami nem úgy volt amit Ő akart vagy elképzelt akkor hisztizett,bemakacsolta magát. Az idő elteltével ellenőrizgetett, számonkért hogy miért nem írtam neki hogy hazaértem, hol voltam, mit csináltam. Sose kértem tőle hogy változzon meg, annyit mondtam hogy az önzőségéből és makacsságából próbáljon visszavenni. Minden fiú barátomra rettenetesen fétékeny volt, ha telefontoztam mellette belemászott szinte, nézte mit nézek vagy biztos hogy a barátnőmnek írok e, pedig mondtam hogy sose csalnám meg és bármikor megmutatom neki kivel beszélek ha akarja. Mondtam Neki, hogy min kéne másképp, mondta hogy úgy lesz megigéri. Kezdődött előlről minden újra és újra nem egyszer. Én mostanra besokaltam és szakítottam vele, eddig tartott a türelmem és azok miatt a dolgok miatt amiket csinált (nem írtam most le) nem éreztem magam boldognak mellette, teher volt a kapcsolat, és többen is mondták hogy ne húzzam tovább, nem fog változni semmi ,para a kapcsolatunk (egyszer volt egy erőszakosabb megmozdulása szintén azért mert nem az volt amit akart) szakítsak vele. Ezt nagy nehezen meg is léptem előtte estét is végig bőgtem, a szakítás alatt is sokszor nem bírtam tartani és mióta hazajöttem megállás nélkül csak sírok. Barátnőm ott volt velem a szakítás után, azt mondta azért mert még szeretem valahol és fáj hogy nem lesz többé de túl leszek rajta és megkönnyebbülök és belátom hogy jól döntöttem. Ez lehetséges?

18/L a srác 19 éves


2018. márc. 13. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy így lesz a legjobb

Én már megtettem az első exemmel mert besokalltam ugyanis ő is ilyen volt. Ha már be lájkoltam egy volt osztálytársnőm képét egyből kiakadt, hogy én csöpögök a képein meg úgyis el fogom hagyni igy tehát otthagytam.

A napokba lett vége a második kapcsolatomnak ami viszont nagyon megviselt mert a lány elvileg "kiszeretett belőlem" egyik napról a másikra. Nagyon szar volt mert nagyon különleges volt és nem szoktam sírni mert nem olyan vagyok de ekkor bekönnyeztem de beláttam hogy így lesz a legjobb ugyhogy szakitottunk.

Tudom, hogy milyen szar de a szerelemben mindig van egy másik személy. Ez a barátod jó volt egy tapasztalatnak és sokszor nagyon köcsög módon tanít meg az élet bizonyos dolgokra és ez az egyik ilyen. Nyugodj meg, idővel jobb lesz. :)

18/f

2018. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bízom benne!:) A srácnak én voltam az első barátnője ezért is lehetett hogy már szinte birtokolni akart. Laktózérzékeny vagyok, (ezért iszok ritkábban tejes dolgot) akkor olyan tejből készült kakaó ami gondokat okozott. Kérdezte hogyan szeretem ,mondtam neki hogy ritkán iszok, ahogy sikerül. Azt mondta erre, hogy nem baj majd kitapasztalja és majd rámerőszakolja(nevetős fejjel írta)úgy hogy én rosszul vagyok tőle. Gondolom ez azért poénnak kissé erős.

Azonban mint mindenkiben bennem is megvolt a féltékenység ha beszélt valami lányról, de a kapcsolat alapja a bizalom és felé ez megvolt bennem.

A szakításkor elsőnek könyörgött hogy próbáljuk újra minden megváltozik csak adjak esélyt (volt, nem is egy), de nem hittem hogy lenne bármi is belőle. Ugye mindketten az érettségi,továbbtanulás előtt állunk és ő még a tanulást is eldobta volna csak velem legyen, egy albérletbe ami azért háztartási kötelezettségeket is maga után von, és nekem egyetem mellett nem valószínű jutna idő mosni, takarítani, főzni. De ezt sem nagyon akarta elfogadni. Szüleivel ellenszegülve is oda akart jönni ahova én pedig szüleinek kellene a segítsége és 130km-ről nem a legkönnyebb.

2018. márc. 13. 19:10
 3/5 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Akármikor csak eszedbe jut,gondolj arra,hogy mennyire nem volt jó vele!Fiatal vagy még,nem érdemes ezen(sem) keseregni!Ez olyan mint a zenebohóc!Van másik!Vagy villamos:jön másik!:) Nagy levegő,irány tovább!!!! ;)
2018. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Decemberben lett vége az első komolyabb kapcsolatomnak, majdnem egy év után. A fiú kétszer megcsalt, azóta együtt van a lánnyal, akivel kavart, míg együtt voltunk. A szakításba könnyen belement, de ,,bosszút esküdött" és úgy gondolta, hogy vicces, ha a szemem láttára fog neki csajozni. A holmimat alig volt hajlandó visszaadni, letiltogatott, flegmázott és azt mondta, én hagytam őt ott, ő a szakítás pillanatáig szeretett. Utána persze még hazudozott össze-vissza mindenkinek. Az új barátnője pedig azzal tölti az idejét, hogy viccet csinál belőlem (többnyire mások előtt), nevet rajtam, követ, keresztbe tesz. Rettenetesen megviselt és napokig sírtam, alig ettem, stb. Klisés, de az idő mindent megold. Egyre kevesebbet fog az eszedbe jutni, végül már nem is fáj. Hidd el, csak most erősnek kell lenned, megmutatni, hogy többre értékeled magad, minthogy egy elbaltázott, erőszakos kapcsolatban sínylődj. Vagy elég független és okos ahhoz, hogy egyedül is boldog tudsz lenni. A fájdalom el fog múlni, igaz, hogy nem holnap, nem jövő héten, de el fog. Csak időt kell hagyj magadnak, hogy renegerálódjon a szíved és újra őszintén tudjon szeretni valakit. :)

Nekem nemrég lett új kapcsolatom, szerintem sosem voltam még ennyire kiegyensúlyozott és boldog, mint most. Találtam valakit, aki passzol hozzám és nyugi, te is fogsz. :)

Kitartást! :)


(17/L)

2018. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 _DemonGirl07_ válasza:
0%
Lehet jobb ez igy... az en baratom le se sz*r ... de nagyon szeretem es nem akarok vele szakitani 😭
2018. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!