Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan sértődtem meg barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg barátnőmre, mert kibeszélt a hátam mögött a korkülönbség miatt?

Figyelt kérdés

Osztálytársam neve legyen Barbi, barátnőmé pedig Anna.

Van a barátom, 21 éves, én meg lassan 17. 2 hónapja vagyunk együtt. Én nem mondtam ki a nyilvánosság előtt, hogy együtt vagyunk, csak közelebbi ismerőseim tudják, akikkel nagyon jóban vagyok.

Na, a lényeg: barátommal minap sétáltunk hazafelé. Ültünk egy kajáldában, és adtam egy puszit a szájára meg a vállára döntöttem a fejem. Na, akkor vettem észre, hogy osztálytársam, Barbi pár asztalra van tőlünk, és minket les. Amikor ment kifelé, köszönt nekem és nagyon nézett meg mosolygott.

Eljött a következő nap. Amint beléptem a suliba Barbi odajött hozzám azonnal és kb kifaggatott a folyosó végében. Megegyeztünk abban, hogy SENKINEK nem mondja el.

Majd kb rá 1 hétre beszéltem Barbinak a legjobb barátjával, Annával. Amúgy kb minden nap/2 naponta szoktunk, de annyira nagyon jó barátok nem vagyunk, hogy megosszak mindent vele a magánéletemből.

Egyszer csak jött az a kérdés tőle: "na, és hogy állsz a pasikkal?" Elég gyanús volt, mert ezt a kérdést soha sem tette fel még kb. Kérdeztem, hogy miért érdekli, erre elküldött egy ilyen: "😄" smileyt. Igen, elmondta neki Barbi... Ő is elkezdett faggatni, majd mondtam neki, hogy nem akarok válaszolni ezekre, talán akkor, ha találkozunk. Reakciója: "Ertem😂😂"

Eljött a hétfő (tegnapi nap). Barbi mondta, hogy Anna eléggé kibeszélt és zokon vette, hogy nem válaszoltam a kérdéseire. Megmutatta a beszélgetésüket messengeren, és olyanokat írt Anna, hogy "szánalmas ekkora korkülönbség "szegény xy, csak dugásra kell a fiúnak".

Itt olyan ideges lettem, hogy írtam Annának, hogy máskor a szemembe mondja ezt és felejtsen el, mert ilyen barátok nem kellenek nekem. Letiltottam minden közösségi oldalról, de snapről elfelejtettem. Rám írt ott tegnap este, hogy sajnálja meg stb, tipikus bocsánatkérős kamu duma. Onnan is letiltottam, egyszerűen nem vagyok kíváncsi rá ezek után. Nem is tud semmit a fiúról, de ilyeneket mond/feltételez.

Barbi nagyon meglepődött fejjel nézte végig az egész eseményt, de szerintem teljesen jogosan csináltam. Barátomnak elmeséltem, és azt mondta ne beszéljek "ilyenekkel".

Szerintetek? Feloldjam a tiltást és elfogadjam a bocsánatkérést vagy ne? Barbi nagyon akarja, hogy kibéküljünk Annával, és hogy hétvégén találkozzunk, de nekem semmi kedvem...


2018. márc. 13. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogosan sértődtél meg és ne vedd vissza a tiltást,mert tovább fogja csinálni. Egyébként meg mit számít 4 év? Pláne úgy hogy te 17 vagy és nem egy kislány.
2018. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél vele kibékülni ne menj bele, olyan mintha az ő játékád játszanád, hogy a szemtől szemben kedves lennél vele, de valójában más a véleményed. Nyilván rosszul esett tőle, de nem szabad nagy ügyet csinálni ebből, egyszerűen kerülni kell az ilyen embereket, a legtöbb csak irigykedik. A történetből úgy látom azért ez a Barbi is mindig más ember pártját fogja. Viszont azon ne lepődj meg, ha megtudják páran, felvállaltad te is a kapcsolatot, az ilyenek gyorsan terjednek.
2018. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 October15 ***** válasza:
100%

Esetleg az nem zavar, hogy "Barbi" miért mond el másnak vmit amikor megkérted, hogy ne tegye?

Vagy az, hogy Barbi megmutatta neked a beszélgetést? Vajon amit te írtál neki azt hány ember látta? :)


Nem azért vagy kibukva mert ők "mögötted" kibeszéltek hanem mert rossz véleménnyel van a fiúdról akivel te még bőven a rózsaszín köd szakaszban vagy. Tehát bizony tökéletes és mindenki szemét aki bármi mást mer állítani.


Barátod reakciója totál mindfuck egy 21 évestől.. komolyan ennyire félti a "pozícióját", hogy egy tizenéves lány random hülyeségére ezt benyögi?

Ha már a pasid és ha már ennyivel idősebb nálad akkor inkább segítsen megoldani a dolgot és ne adja alád a lovat.. jah, hogy akkor a végén ellenvéleménnyel is találkoznál az meg neki kényelmetlenséget okozhat...


Írásban nem jön minden át, nem tudhatod, hogy "kamu" a bocsánatkérés.. + "Barbi" meg nyilván nem állhat mindkettőtök mellett..

Menj el és beszéljétek meg, ha nem volt elég meggyőző akkor maximum nem beszélsz vele többet / amíg meg nem bocsátasz. De egy ellenvélemény miatt ilyen halál gyerekes módon -bocs, no offense értem, hogy ez neked fontosé s totál értem, hogy min húztad fel magad- felszámolni egy kapcsolatot bizony nem oké. :)


26F

2018. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!