Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 15 éves lány és egy 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lány és egy 20 éves srác kapcsolata mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
krvára
2018. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi is ennyi idősek voltunk, mikor összejöttünk. Persze, az elején nem tartottam ezt jó ötletnek, de aztán mégis adtam neki egy esélyt, és lám, lassan 7 éve, hogy együtt vagyunk.

Igazi ez nagyban függ a lány érettségétől is, és persze attól is, hogy milyen a srác.

2018. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, félrenyomtam... *Igazából
2018. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külső szemmel lehet furcsán fognak rátok nézni többen is, de ez kit érdekel ?


Ha biztos vagy benne, hogy nem csak megdugni akar akkor egy esélyt megéri adni a dolognak.


Nem egy párt ismerek ahol 10+év van köztük és minden jónak tűnik :)

2018. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magatokon kivul senkinek nem kell tudnia a korotokat. Ha nem egy tulhormonizalodott pasirol van szo , akkor meg nem igazan fogjak masok eszre venni.
2018. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cseh Juli válasza:
Belefér. De függ a két fél szellemi,érettségétől is. Be simán belefér🙂
2018. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem nem ítélendő el. Persze függ a két fél hozzáállásától, érettségétől.

Párom és én köztem is 5 év van. Az 5 év korkülönbség reális, én azt tartom a maxnak :)

De ha egy 15 és 20 éves kapcsolata elítélendő akkor egy 30 és 25 évesé is az lenne..ez emberi felfogás kérdése mert sokan a 15 éves lány hallatán ítélik el mivel még "fiatal"

2018. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!