Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz lenne behúzni a csajt? :D

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne behúzni a csajt? :D

Figyelt kérdés
Haveromnak van egy csaja és mind a kettőjükkel jó a kapcsolatom.ők még csak 2 hónapja vannak együtt és nem valami fényes a kapcsolatuk legalább is a csajnak már kezd elege lenni a haveromból. A haveromnak bicikli a hobija és a csajjal nem úgy foglalkozik beszélgettem a haverral azt mondta, hogy neki olyan kapcsolat kellene, hogy heti 2x találkozna a csajjal vagy is mondhatni neki alkalmi kapcsolat kellene mert így tudja űzni a hobiját, de a csajnak meg mások az elvárásai. Szeretne programokkal élni együtt főzni, takarítani, boltba, menni, moziba ;D stb... (szeretne élni) és én is ugyan ezt szeretném csak a csajnak ennek ellenére még tetszik a haverom, de a haverom nem bánná ha elválnának meg ilyesmiket mond és egy kiváló csajról van szó, nincs elszállva van egy marék intelligenciája is meg minden jó benne. Mivel járna ha össze jönnénk? 17-18 évesek vagyunk :D

#csaj #kapcsolat #alkalmi kapcsolat #mivel járna #meg érné e
2018. márc. 13. 20:19
 1/6 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Hát én sosem csinálnék semmit a barátaim barátnőivel, szerintem rohadt gáz és irritáló a volt barátnőjét akit jobb esetben szeret egy másik barátnőm látni vagy megtudni Egyéb kis dolgokat róluk
2018. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Én vennék a csajnak egy biciklit :D
2018. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennyi amúgy egyet értek veletek meg pont ezért nem húznám be első meg nem is akarom, hogy elváljanak sőt próbálok segíteni a haveromnak, de makacs köcsög és a bicikli fontosabb neki mint a csaj...
2018. márc. 13. 23:10
 4/6 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Ha szereti a hobbiját, olyan csajt kell találnia akinek ugyan az a hobbija, nekem is van egy hobbim foglalkoznék a csajjal de a hobbimat is űzném
2018. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor még nem találta meg a haver azt a csajt... :p
2018. márc. 14. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Én két éve a párom haverjával jöttem össze, és azóta is együtt vagyunk és boldog kapcsolatban élünk.


Az oka:

-kisajatitott, nem engedett el sehova senkivel, de ő persze orrba szájba csalhatott engem

-zsarolt állandóan hogy öngyilkos lesz és többször megvert

- ő se akart velem hetente kettőnél többször talalkozni , mint kiderült csajozott.



Persze hogy egy másik srác karjaiban kerestem a vigaszt.akkor meg nem azért találkoztunk mert össze akartunk jönni, csak jó volt valakivel beszélgetni és sörözgetni.


Az akkori pasim reakciója:

Megfenyegette a barátját hogy megöli ( ja amúgy nem volt normális de végülis ugyanaz a szitu mint nálatok csak azért írom le )

Megfenyegetett engem is.

Nem sült ki jó a dologból. A két srácot sikeresen összeugrasztottam.de végülis csak haverok voltak nem igazi barátok, nem tudom nálatok mennyire mely a kapcsolat.


Én és a jelenlegi párom azóta két éve együtt vagyunk és szeretjük egymást.

Az exem meg felfainalt egy 16eves.kiscsajt és elköltözött.


Szóval gondold meg ...

2018. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!